-
Zawartość
1596 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Owsicki zmienił swoje zdjęcie
-
Wow odblokowałem nowe osiągnięcie na reddit. 1000 lajków w ciągu miesiąca :O FOTO
Owsicki odpisał Owsicki na temat w Życie uczuciowe
Jakiś typek mnie nazwał gigachad gamer XD https://ibb.co/5g6zvx9M -
Ostatnio zaczynam zazdrościć innym ludziom ich życia i tego co osiągnęli, a ja nie potrafie się cieszyć własnym szczęściem ;/
Owsicki odpisał Owsicki na temat w Życie uczuciowe
Też bym chciał mieć co robić i być wygryw, a potem dziewczyna modelka i Ferrari sobie jeżdzę. -
Ostatnio zaczynam zazdrościć innym ludziom ich życia i tego co osiągnęli, a ja nie potrafie się cieszyć własnym szczęściem ;/
Owsicki odpisał Owsicki na temat w Życie uczuciowe
Czemu -
Ostatnio zaczynam zazdrościć innym ludziom ich życia i tego co osiągnęli, a ja nie potrafie się cieszyć własnym szczęściem ;/
Owsicki odpisał Owsicki na temat w Życie uczuciowe
Pograłbym sobie na perkusji. -
Ostatnio zaczynam zazdrościć innym ludziom ich życia i tego co osiągnęli, a ja nie potrafie się cieszyć własnym szczęściem ;/
Owsicki odpisał Owsicki na temat w Życie uczuciowe
To nie leczenie, ja w podstawówce grałem w zespole i orkiestrze dętej, miałem szanse być top 5 bębniarzem, a 13 lat jak mi się zespół rozpadł to trochę za młody, żeby brać psychotropy. -
Ostatnio zaczynam zazdrościć innym ludziom ich życia i tego co osiągnęli, a ja nie potrafie się cieszyć własnym szczęściem ;/
Owsicki odpisał Owsicki na temat w Życie uczuciowe
No i to nie fair, bo gdyby nie choroby psychiczne to pewnie od dawna byłbym żonaty i piękne życie, a choroby zamieniły moje życie w piekło. -
To przez ciebie.
-
FOTO SMAKOSZA Z 2015 ROKU ON TO DOPIERO WYGLĄDA NA OKAZ ZDROWIA
Owsicki odpisał Przechuuuj na temat w Życie uczuciowe
To nie smakosz tylko andrzej, który heblował cię na działce. -
Dzisiaj widziałem ciapatego z polką, to leżał sobie jak panicz nad wodą, a obok polka. A ja i Czelsi to koniec ehh.
Owsicki odpisał Owsicki na temat w Życie uczuciowe
Ale teraz mam traumę, że jakiejś pijanej dziewczynie zawracam doopę, więc chyba musimy odpocząć, ale może w któryś dzień się odezwie do mnie, to popiszemy. Ja już chyba nie będę pisać pierwszy, bo znowu napisze, a ona najeebana. -
Dzisiaj widziałem ciapatego z polką, to leżał sobie jak panicz nad wodą, a obok polka. A ja i Czelsi to koniec ehh.
Owsicki odpisał Owsicki na temat w Życie uczuciowe
Czelsi ma do mnie problem, że jej pisze za dużo kompementów, że np. jest zajeebista i w ogóle, a ona że nie jest i żebym tak nie pisał Xd. Ja pisze, że nie wiem czemu tak myślę, a ona też nie wie, ale wydaje mi się że to dla niej zbyt wiele, a ja nie lubię, że pije chociaż nie powiem, że na drinka bym sobie z nią nie skoczył, ale mieszkamy daleko od siebie, niestety Najpierw musze wrocic do UK zanim zaplanuje wypad do Holandii, a jeszcze relacja się musi utrzymać, a nie że się wypali za chwilę
