-
Zawartość
930 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
69 ExcellentOstatnio na profilu byli
Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.
-
Rozstałam się z facetem, w związku z tym miesiąc po rozstaniu dostałam od bliskiej koleżanki zaproszenie na jej ślub bez osoby towarzyszącej
NajśliczniejszyZCałejWsi odpisał Fifkaaa na temat w Dyskusja ogólna
no to nie idź -
mozesz ludzi wysluchac ale zawsze sam wybierasz
-
a czego kogo sluchasz i co czytasz by sie douczyc
-
Przeszczep włosów czy któraś z Was miała?
NajśliczniejszyZCałejWsi odpisał jjkowalczyk na temat w Zdrowie i uroda
chyba nie warto bo nawet celebryci robio przeszczepy w Turcji -
Rozstałam się z facetem, w związku z tym miesiąc po rozstaniu dostałam od bliskiej koleżanki zaproszenie na jej ślub bez osoby towarzyszącej
NajśliczniejszyZCałejWsi odpisał Fifkaaa na temat w Dyskusja ogólna
otoz nie zawsze czasem sie robi malutki slub to taki przyklad i nie zaprasza sie nikogo zbednego na przyklad tylko rodzine ja w ogole nie rozumiem zapraszania kolezanek na slub -
Rozstałam się z facetem, w związku z tym miesiąc po rozstaniu dostałam od bliskiej koleżanki zaproszenie na jej ślub bez osoby towarzyszącej
NajśliczniejszyZCałejWsi odpisał Fifkaaa na temat w Dyskusja ogólna
moze nie miala kasy a wesele jest skromne nwm zreszto -
Ale chlodnik robi sie na jogurcie
-
owocowe z Lidla albo Stokroty nie mielismy czasu gotowac ale na jutro juz zupka z dyni i inne pysznosci
-
U mnie dzisiaj pierogi ze sklepu xD
-
Rosół jest ohydny
-
w bardzo ładną okolicę nad jezioro
-
i Andziax za tb lazi
-
Kurde poprawili Klaudelize i strasznie szybko tera traci kcal
-
wrozby: wszs.volbrom.pl/jubel/index.html
NajśliczniejszyZCałejWsi odpisał NajśliczniejszyZCałejWsi na temat w Życie uczuciowe
Chwilunia mial w avku poslad z jezem i dobrze widze xD -
wrozby: wszs.volbrom.pl/jubel/index.html
NajśliczniejszyZCałejWsi odpisał NajśliczniejszyZCałejWsi na temat w Życie uczuciowe
polecam jeszcze kliknac Zagraj preview
