Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Owsickyy123

Zarejestrowani
  • Zawartość

    524
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

14 Good

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Owsickyy123

    Pora na film

    U mnie czyste niebo
  2. Owsickyy123

    Pora na film

    Łaziłem jakoś od 11 do 22 non stop xd Zaliczyłem lesna kapiel Co to byl za dzien. W anglii mialem kumpla 23 lata co schizofrenia i gra w gry jak ja, ale on w ogole nigdzie nie wychodzil, a ja lubie sobie isc na spacer albo popływać, więc tak źle ze mną nie jest.
  3. Owsickyy123

    Pora na film

    Aha xd Ja sie ciesze, że nie jestem gruberem, bo ostatnio w sobote w upał z 40km na bucie zrobiłem. Fajnie było. Lubie sobie pochodzić po mieście i ludzie szczęśliwi, a ja też xD
  4. Owsickyy123

    Pora na film

    Stare czasy Ja pamiętam jak byłem w gimbazie i nie byłem wyłysiały Xd
  5. Owsickyy123

    Pora na film

    Pamietam to jak bylem gowniakiem xd Odcinek 5500
  6. Owsickyy123

    Pora na film

    A muzyke filmową jaką znacie, czego można sobie posłuchać.
  7. Owsickyy123

    Pora na film

    Ja niedlugo spadam na spacer gdzie mnie nogi poniosą xD
  8. Owsickyy123

    Pora na film

    Aj didn't think he uos tolkin tu mi
  9. Haha można sobie pomarzyć Ja chce grać w gierki a gnije tutaj Xd
  10. Owsickyy123

    Pora na film

    Ju tolkin tu mi?
  11. Nie wiem, sluchac piosenek to za mało, mi to zajeebiscie gra wszystko, jakbym w realu był i słuchał, coś niesamowitego. Nie wiem co one mają w sobie, ze tak grajä. Zakochałem się.
  12. Do tego wygodne na maxa, wkładam je w uszy i jakby się rozpuszczaly w środku i takie niebiańskie brzmienie. No coś pięknego.
  13. Cieszę się, że sobie kupiłem te słuchawki xD. Myślałem, że znowu 500zł wydam na bubel, a tu rozpieerdol xD Niektóre piosenki tak graja, że albo się śmieje sam do siebie albo płacze ze szczęścia xD
  14. Kocham chodzic na spacery faaak Tym bardziej że moje słuchawki tak zajebiście graja Z muzyczka jak fajnie gra to można sobie chodzić po świecie i zwiedzać całą planetę
×