Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Olka_0

Zarejestrowani
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. Olka_0

    Insulinooporność

    Hej, doskonale Cię rozumiem... Miałam dokładnie to samo, frustracja na maksa, bo człowiek się stara, rusza, a waga i tak stoi albo rośnie. Też czułam, że tyję od samego patrzenia na jedzenie. U mnie waga ruszyła dopiero, jak odpuściłam kombinowanie na własną rękę i wykupiłam dietę w Centrum Respo. Dietetyk ułożył mi plan typowo pod IO, ale bez żadnych dziwnych wymysłów – jem normalne rzeczy, szybko się to robi, a waga w końcu zaczęła spadać. No i mam o wiele więcej energii, nie odcina mnie tak po jedzeniu. Mi to mega ułatwiło życie i w końcu widać efekty. Trzymam kciuki!
  2. Olka_0

    Jaka dieta na wysoki cholesterol?

    Ja też miałam problem z wysokim cholesterolem i powiem Ci, że same suplementy cudów nie zrobią jak nie zmieni się bazy. Sterolei akurat nie brałam, ale mój dietetyk mówił że bez zmiany jedzenia to tylko wyrzucanie kasy w błoto. Ja w końcu wykupiłam dietę w Centrum Respo i dopiero to mi pomogło ogarnąć wyniki. Nie mam porównania do innych firm bo to mój pierwszy raz u dietetyka, ale z czystym sumieniem polecam. Nie ma tam żadnych dziwnych wymysłów tylko normalne, smaczne jedzenie, dużo warzyw, fajne zamienniki i zdrowe tłuszcze. Wszystko masz w aplikacji, łącznie z prostą listą zakupów, więc nie trzeba kombinować. Mi po paru miesiącach cholesterol ładnie spadł w dół, więc zamiast kolejnych tabletek lepiej zainwestować w porządny jadłospis bo to naprawdę działa.
×