Petarda z wyglądu
Zarejestrowani-
Zawartość
78 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Wszystko napisane przez Petarda z wyglądu
-
Przegrywamy z Nigeria stary dziad Lewandowski chu.ja gra ale można mu wybaczyć, ale ten przereklamowany Oskarek też ....ja gra
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Na wygranie przyszłorocznych wyborów nie mają żadnych szans. Lewactwo ponownie będzie rządzić krajem. -
Przegrywamy z Nigeria stary dziad Lewandowski chu.ja gra ale można mu wybaczyć, ale ten przereklamowany Oskarek też ....ja gra
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Najlepsze były za Tuska jak były kebaby po 4 zł a nie jak za Pisu za 40 zł. -
Przegrywamy z Nigeria stary dziad Lewandowski chu.ja gra ale można mu wybaczyć, ale ten przereklamowany Oskarek też ....ja gra
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
To kara za to że ludzie głosowali na Nawrockiego -
CO ŁĄCZY ELCIE I LEGIE OPRÓCZ WARSZAWY?
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Chyba MOPS musi cię odwiedzić -
Ale fajną fote mi dziewczyna wysłała Fota
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Jee.. ukrów i te sprawy -
Ale fajną fote mi dziewczyna wysłała Fota
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
A uszaty nienawidzi Ukrainek -
Kolejne foto mojej dziewczyny ❤️ Smakosz się zachlasta z zazdrości
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Uszaty wrzuca foty lasek które ledwo skończyły gimnazjum. -
WIDZEW ŁÓDŹ W PRZYSZŁYM SEZONIE ZAGRA W LIDZE MISTRZÓW
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Na 18 tys osób -
WIDZEW ŁÓDŹ W PRZYSZŁYM SEZONIE ZAGRA W LIDZE MISTRZÓW
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Taki malutki stadion na tak duże miasto -
WIDZEW ŁÓDŹ W PRZYSZŁYM SEZONIE ZAGRA W LIDZE MISTRZÓW
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Zbankrutuje ten smieszny klubik z malutkim stadionem -
Ale fajną fote mi dziewczyna wysłała Fota
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Chyba w Simsach bez cenzury -
Ale fajną fote mi dziewczyna wysłała Fota
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Uszaty pewnie już rozebrał w AI -
Bardzo dobrze to kara za to że ludzie głosowali na Nawrockiego
-
Z NOGĄ JUŻ LEPIEJ. MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEZ WAKACJE SIĘ ZAGOI CAŁKIEM FOTO
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
"Zaj... 300 złotych wreszcie będę miał kasę na alkohol" to twoje słowa -
Z NOGĄ JUŻ LEPIEJ. MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEZ WAKACJE SIĘ ZAGOI CAŁKIEM FOTO
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Ale sam się tym chwaliłeś wielokrotnie -
Z NOGĄ JUŻ LEPIEJ. MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEZ WAKACJE SIĘ ZAGOI CAŁKIEM FOTO
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
To zaraz stracisz i pobanujemy całą pule adresów IP -
Z NOGĄ JUŻ LEPIEJ. MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEZ WAKACJE SIĘ ZAGOI CAŁKIEM FOTO
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Z okradania staruszek przed sklepem stąd ma pieniądze na zachcianki -
Z NOGĄ JUŻ LEPIEJ. MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEZ WAKACJE SIĘ ZAGOI CAŁKIEM FOTO
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Uszaty zapłacił -
W psychiatryku w Łodzi?
-
Z NOGĄ JUŻ LEPIEJ. MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEZ WAKACJE SIĘ ZAGOI CAŁKIEM FOTO
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Dobrze by było -
Oczywiście przecież to nasz dama
-
Z NOGĄ JUŻ LEPIEJ. MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEZ WAKACJE SIĘ ZAGOI CAŁKIEM FOTO
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Mam nadzieje że ci utną tą nogę za to coś zrobił pięknym kafeteriankom -
Z NOGĄ JUŻ LEPIEJ. MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEZ WAKACJE SIĘ ZAGOI CAŁKIEM FOTO
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
Gangrena już po tobie uszaty -
KOBIETY TAK POWINNIŚCIE WYGLĄDAĆ ZDJĘCIE
Petarda z wyglądu odpisał Kapucyn na temat w Życie uczuciowe
ALE ONA JEST PODOBNA DO MOJEJ AGNIESZKI
