Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Exit 8

Zarejestrowani
  • Zawartość

    416
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Exit 8

  1. Ogólnie zawsze ktoś miał jakieś pieniądze, a jedzenie nie było jakoś specjalnie drogie. Gorzej z alkoholem i papierosami , bo nawet jak były pieniądze , to nie chcieli sprzedać w sklepie .
  2. Dawali to co mieli i ja z takimi chodziłem co nic im nie dawali i ja też wolałem coś sobie kupić zamiast kanapki z domu. On ma już żonę więc inna go już karmi.
  3. Kaszankę mi dawali, ale mortadela nie wolno było , bo pogarda że krowie wymiona więc bardziej dla psa bo są jakieś granice w hierarchii. Ciekawe czy nadal ludzie robią z tego kotlety
×