Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Janekbrodacz

Zarejestrowani
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Janekbrodacz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Janekbrodacz

    Nadrabianie zaległości i życie na nowo

    Leki i terapia. Niestety całe życie sobie odmawiałem i że wszystkiego rezygnowałem przez depreche i nerwy które mnie rozwalały. Byłem tym ziomkiem co całe życie siedział pod kamieniem Teraz widzę ile straciłem i jak moje życie mogło by wyglądać... szkoda w ... mi zmarnowanych 25 lat i mlodosci
  2. Można w każdym wieku. Sam byłe. Przerażony że po kolejnym długim związku (7lat) to koniec. Patrzac jeszcze z perspektywy faceta to dramat bo kobiety nawet nie chcą się angażować I częściej szukają sugar daddy niż partnera ( piszę tylko o swoich doświadczeniach) bierz się za siebie, zmien otoczenie i wychodź z domu. Wychodź do oporu (koncerty, festiwale, złoty, konwenty, grupy zainteresowań itp) zobaczysz ilu wartościowych ludzi nie dostrzegałas i jak bardzo ograniczone było postrzeganie świata przez pryzmat związku i bycia razem. Wiem że dasz rade i trzymam kciuki daj znać za jakoś czas jak sobie poradziłaś
  3. Hej drogie Panie króciutko. Zona miała bogate życie erotyczne i wiele przygód. Nawet uprawiała sex za pieniądze o czym sie dowiedziałem przed slubem. Ja z racji nerwów(blokady) i nieśmiałości miałem może z 2 dziewczyny a łóżko zawsze leżało. 0 przygod i przelotnych relacji.Od pół roku życie się dla mnie zmieniło i czuje jakbym poznawał wszystko na nowo. Pytanie czy nadrabiać zaległości np iść na Divę, mieć przelotny sex, nadrobić i w łózku I zacząć żyć ? czy ... przepadło i skup się na byciu dojrzałym facetem i to se ne wrati.
×