Można w każdym wieku. Sam byłe. Przerażony że po kolejnym długim związku (7lat) to koniec. Patrzac jeszcze z perspektywy faceta to dramat bo kobiety nawet nie chcą się angażować I częściej szukają sugar daddy niż partnera ( piszę tylko o swoich doświadczeniach) bierz się za siebie, zmien otoczenie i wychodź z domu. Wychodź do oporu (koncerty, festiwale, złoty, konwenty, grupy zainteresowań itp) zobaczysz ilu wartościowych ludzi nie dostrzegałas i jak bardzo ograniczone było postrzeganie świata przez pryzmat związku i bycia razem. Wiem że dasz rade i trzymam kciuki daj znać za jakoś czas jak sobie poradziłaś