Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Doktor Hefner

Zarejestrowani
  • Zawartość

    918
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    3

Wszystko napisane przez Doktor Hefner

  1. Doktor Hefner

    Trwa zaćmienie słońca

    Moja żona, Ewa, nigdy nie pisała, że zrobiła doktorat w 2012 roku ani, że zaczęła robić doktrat w 2012 roku. To już w ogóle jakaś paranoja te klamstwa Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że podróżowałem do wielu miejsc na świecie. W Rzymie byłem dwa razy- i wyraźnie napisałem, że te dwa razy mi wystarczą i raczej już tam nie wrócę. Nie jeżdżę tam co roku. Nie nocowałem u zakonnikow tylko wynajmowałem apartament w centrum Rzymu, basenu tam nie było Natomiast jeżeli chodzi o styl wakacji to zarówno ja, jak i Ewa, kochamy włóczyć się po zabytkach, wystawach, klimatycznych uliczkach, testować różne restauracje itd. Leżenie nad basenem z drinkiem w ręku nie jest dla nas niczym luksusowym. Dlatego każdy ma inną definicję turystyki. Dodam jeszcze, że Ewa prawdopodobnie chciała wyrazić zdziwienie, że basen jak basen. Z tego co opisywała tu na temat swojego luksusowego życia Qwerty, zapewne spodziewała się czegoś co ją zaskoczy- bo wiadmo, ze Qwerty wstawiła zdjęcie żeby się pochwalić. Natomiast paznokieć rzeczywiście zaskoczył
  2. Doktor Hefner

    Trwa zaćmienie słońca

    Po prostu Qwerty jak denerwuje się Kafeterią, obgryza ze stresu duzy paznokiec u stopy.
  3. Doktor Hefner

    Trwa zaćmienie słońca

    Nic mi na ten temat nie wiadomo. Natomiast Ewa malo sie opala, bo ma jasna karnacje. To ja jestem ten strzaskany na murzyna A chodzi o opalanie czy o pobyt na plaży ogólnie?
  4. Doktor Hefner

    Trwa zaćmienie słońca

    Mam zacząć kolekcjonować twoje obelzywe teksty, nie tylko do mnie? Po pierwsze, śmiesza jestes. Po drugie, podobno ci to wisi, wczoraj to napisałaś. Więc zdecyduj się, gruba pijaczko na odwyku
  5. Doktor Hefner

    Trwa zaćmienie słońca

    Tak wtracając się- ja nie wierzę, że Koralgol jest twoim projektem. Nie wierzę tez, ze to facet. Ale jak wiadomo każdy ma tu prawo do własnej opinii. Czasem az za bardzo fantastycznej.
  6. Doktor Hefner

    Psotka

    Twoja glupota nie zna granic. Przyjęłaś wcześniej jakis zakład, ale zamiast pokazac klasę- ty zaczęłaś hejtowac tych, którym wcześniej pomagalas nakręcać hejt. Bo nie mogłaś wytrzymać bez pierd.oolenia glupot. A ze wszystkie trzymalyscie się w grupie tylko i wyłącznie by hejtowac to ogólnie wam się wszystko posypało. Tego nie da się odkręcić, chociaz wiadomo, że jak sie kiedys znów pogodzicie to bedziecie mitomanic, że te wzajemne wyzwiska nie mialy miejsca. Dobre
  7. Ma ogromne, ponieważ fakty byly zmanipulowane w ten sposob, ze wiele osób odbierało je jako szturm na kontynent. Przy czym zostało to wykorzystane jako straszak. Spokojnie, Pieprz
  8. Ale taka jest prawda. Nakrecacie się.
  9. Nato nie jest sojuszem działającym na podstawie prawa UE. Rozumiem zamysł, ale poki co- poslugiwanie sie przez prawice paktem migracyjnym jako straszakiem, żeby nakręcać sobie poparcie- jest równie obrzydliwe.
  10. Mowimy o realnym zagrożeniu z ostatnich dni.
  11. Wez pod uwagę, ze niedługo wybory, pis osłabiony. Mentzeny, Berkowicze, Zajączkowskie, Sommery są w raju, że mogą wprowadzic nieco strachu przed ciapatymi
  12. Bo to ma ogromne znaczenie. Od poczatku jest jawne manipulowanie tym faktem. Ludzie nie mają pojęcia, że Ceuta jest oddzielna tylko murem i falochronem od czesci Maroka i przeplyniecie tam to dla wielu maly problem. Zresztą ci ludzie, mlodzi i podatni na manipulacje w pewnym sensie są ofiarami. Pytanie kto ich podpuścił, ze doszło do szturmu na tak dużą skalę.
  13. Nie ma niebezpieczeństwa, o którym marzysz ty, konfarze itd. Możesz sie uspokoić.
  14. Niektórzy wiedzą o tym gdzie leży od początku tej afery. Wiem, niemożliwe
  15. Dokładnie, było juz tak w 2021 roku. Mnie to drazni, bo np moja zona uwierzyla, ze migranci szturmuja Europę. Mnostwo manipulacji, poza tym pytanie- dlaczego Cetua w ogole należy do Hiszpanii skoro lezy w Afryce zamiast na terenie Maroka?
  16. Równie dobrze to mogą byc manipulacje ze strony radykalnie prawicowych oszołomów. Bilans tej zabawy poki co to sporo nieboszczykow i zdziwienie, że trzeba coś jesc, gdzieś spac itd. Większość baranow prowadzonych na rzez wróciła skad przyszla sama.
  17. Większość nie ma pojęcia. W ten sposób braunysci, konfiarze itd grają na emocjach m in kobietom. A to da efekt w wyborach za rok. Tymczasem bilans tej wyprawy ciapatych deb.ili to ok 67 osób, ofiary utoniecia i paniki. Pytanie kto ich tak podpuścił. Widziałem filmik, ze chcieli do Niemiec, gdzie czeka na nich 15 tys euro
  18. Bieber i Madonna. W sumie odechciało mi się tego finału.
  19. Doktor Hefner

    Biedna Argentyna, Hiszpanie nie dają im pograć

    Jprdl, kiedyś miałem słabość do Madonny, ale to było obrzydliwe.
  20. Doktor Hefner

    Będę miała

    Te kobiety z kwasami w twarzy wyglądają strasznie. Ostatnio byłem na spotkaniu, gdzie kazda miala te twarze Jackosona i jeszcze bez skrępowania opowiadały, że cześć robi usta na leżąco i ze wtedy lepiej to wygląda. Ale rzeczywistoście te na lezaco wygladaly jak napompowane, a nie jakby pogryzlo je coś. Mi zawsze trudno utrzymac powagę jak takie twarze widzę
  21. Doktor Hefner

    Francja Anglia

    Odpowiem jeszcze raz, bo du.ren zablokowal 13 minut temu, eRCe napisał: No właśnie paradoksalnie potwierdziłeś mój wywód z mentalem xD Potwierdziłem. Przeciez napisalem, ze jest jeszcze cos takiego jak wola walki. Ale sama wola walki nie wystarczy. Liczy się technika gry, Francja jest ofensywna, a Anglia, cóż, gra zachowawczo. Dlatego uległa bardziej agresywnej Argentynie.
  22. Doktor Hefner

    Francja Anglia

    Dobra, muszę lecieć. A i tak ciągle blokują. Może wpadnę na mecz. Narazie.
  23. Doktor Hefner

    Francja Anglia

    Nie, nie mam. Nie wiem jak sie blokuje. Przykro mi.
  24. Doktor Hefner

    Francja Anglia

    Wciaz uważam, że nie do końca. Wiele słabych zespolow mialo wolę walki, przypomnij sobie np mecz Egipt- Argentyna jak emocjonalne to bylo spotkanie. Ale po części na pewno masz racje przypominam sobie np karierę Adama Małysza, który wspominał, ze dopiero współpraca z psychologiem i psychiczne odblokowanie bariery, która mial w glowie pozwolily mu siegnac po tytul mistrza. Jednak chociaż Anglia ma graczy typu Kane czy Bellingham to jednak Mbappé jest takim Messim. Anglia gra nierówno, ale w ofensywie przewyższa ją Francja.
×