Kuń wylewa szambo w lesie
Zarejestrowani-
Zawartość
69 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Wszystko napisane przez Kuń wylewa szambo w lesie
-
U łysej wszystko pomieszane, ona mecz zamiast dzieci są jeże a bunio pewnie znowu na nocnej ambonie sam
-
Wiadomka że standardowo młode lasencje żyją jak ty
-
Ale to ty miałaś być młodą hotką
-
A ty dalej będziesz niańczyła jeże i koty łysa
-
Jeden chuuuj skoro i tak gnijesz na forume jak gniłaś
-
To o łysej, orientuj się kudłaty Ty wiadomo że prawdę piszesz
-
Monako ostatnio, oglądała tam apartamenty do kupienia...
-
W tym 6 razy w urojeniach
-
A bunio jak obstawia?
-
A dzieciom i mężowi kolację zrobiła he? A nie czekaj..
-
Podobno ktos w nocy siedział na forume i zakładał tematy o doktorku nie wiesz może kto?
-
-
Tematy typu "Auuu!" i zero odpowiedzi Nawet łysa wpisuje się tylko jak się zapowiada jakas afera
-
Nie wygląda żeby pipa coś dawała tez w realu menelowi bo by nie siedziała u tatusia po 30 tce A łysa z kotami
-
Geniek założył temat, że przyjaciół żadnych nie ma
-
Skoro nie istnieje to wiadomka
-
Menel zresztą tak samo I pisała, że nie ma żadnych przyjaciół
-
Łysa dzisiaj narzekała, że nudy na kafe, czerwiec weekend a łysa rozrywek na forum szuka Buni nie stwierdzono
-
Pierrdoloną hipokryzję wyczuję na kilometr
Kuń wylewa szambo w lesie odpisał Wasted na temat w Życie uczuciowe
A ty to kooorwa kto? Ja jeeebie jakie gooowno muzyczne -
Pierrdoloną hipokryzję wyczuję na kilometr
Kuń wylewa szambo w lesie odpisał Wasted na temat w Życie uczuciowe
Menel znowu pieeerdoli sam do siebie
