Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

JajoWywalone

Zarejestrowani
  • Zawartość

    31
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez JajoWywalone

  1. Pokaz cìpcie maleńka. Albo cysie w staniczku. To przecież całkowicie normalne paradować przed randomkami typu mun xD jak babofon nie ma innych zasobów to zawsze cycem chce oślepiać amantow
  2. Ja jebje jaki ritard. Idz pokaż cìpe jakiemuś zbieraczowi pokemonów. Przydaj się na coś chociaż
  3. Haha ale odklejka. Nie wyglądasz na szczęśliwa kobietę z wyborem. Wręcz przeciwnie skoro tak cie odpalają wybory innych kobiet. Czyli pewnie sama marzysz o tradycyjnej roli baby ale kto by chciał taka ritardzice utrzymywać i jej dziecko zrobić. Retorycznie pytam xD miotasz się jak smrut obsmrodzony po gaciach i się sama narzucasz ze swoimi parafiliami a jape drzesz ze babofony ci standardy własne wciskajom xD podsumowując ściera jest pani która obnaża śledzia przed incelami w necie a potem ma pretensje do innych. No tak wybrałaś perełko więc sklej wary i się ossråj
  4. To że żyjesz tym co wola faceci tępi to naprawdę niczyj problem. Zrob coś ze sobą bo znacznie ci się pogorszyło odkąd gjenia ketrelkowa tu przybyła.
  5. Ja wiem co można poradzić. Udać się do psychiatry gdyż urojenia można śmiało leczyc przy dobrym prowadzeniu. Każda kobieta może być petentem gdy ma ochotę. To jest feminizm cìpciu tęczowa
  6. Od lat nie napisałaś nic mądrego na żaden temat. Tylko parafilie śledziowe.
  7. Ale kogo to obchodzi i dlaczego oczekujesz ze ktos zmieni imidz cìpciu? Gdzie twoja tolerancja?
  8. I apropos twojego umiłowania wolności. Jak się ma twój wieczny bol dùpy o jakieś płaskie i inne podręczne? Myslalam ze wasz lewacki feminizm polega właśnie na tym że każda baba zyje jak chce. Jedna z chlapciem i ogonami a druga z wywalonymi jajami. To tyle co do twojego zyebania xD
  9. Po prostu akceptujemy że posiadamy wagine i możemy z nią robić co chcemy. Tobie też polecam. I wyjmij ryj z cudzych bo chyba za mocno się inhalujesz
  10. Idzie chlapcio na urlop macierzyński? W tv mowio to pytam
  11. Oesu błagam ogarnijcie sie
  12. To samo myślę. Bez niej aż taka obleśna nie byla
  13. JajoWywalone

    WIADOMOŚCI Z PARYŻA

    Maja co chcieli więc czym tu się podniecac
  14. Życie na wyspie jest o tyle chùiowe że wszedzie musisz promem płynąć do najbliższej cywilizacji. Na santorini się wyprowadzam
  15. Raczej tak se bo ludzie się toba interesują z powodu hajsu i to we wszystkich aspektach życia.
  16. Daria w to taka Agatka Czepek
  17. Nie na temat. Jesteś uposledzona jednak a więc szkoda czasu na wyjaśnianie z oczywistych względów.
  18. A co sądzisz o jamie ustnej?
  19. W dodatku masz manię prześladowcza. Po szkole specjalnej jesteś? Bo nie oszukujmy się na normę intelektualna nawet najniższa to ty nie wyglądasz tutaj
  20. Podnieca cie pisanie o tym? Bo normalnych ludzi jak coś obrzydza to unikają a ty z wielką emfaza wiecznie się brandzlujesz tym pisaniem. Jesteś ohydna
×