Makaron .....
Zarejestrowani-
Zawartość
14 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
0 Neutral-
Dopij Dumbo i najwyższy czas do spania też dla Ciebie
-
Zapracowałaś to fakt ... jutro nie umiera nigdy
-
I dobrze, uwolonij się od kogoś kto Ci nie służy
-
Śmiej się ... Ja powoli znikam - Spać
-
Nie idź nikomu na rękę oprócz swoich, wywalone na innych miej Chyba, że ktoś z nich Cię obraża. Obraża!
-
Ja na to jak na lato
-
Niestety tak Gina ? czy pomyliłem
-
Za hejt jedynie jeśli to Ty Boni. Poza tym spoko dobrej nocy
-
Ja też i tyle Przypomniałaś mi tą ...
-
Widać, że coś z Tobą nie tak współczuje Ale daj mi spokój Boni i zaczepaj kogoś innego.
-
Więc po co piszesz daj mi spokój, jak cały czas mnie zaczepiasz ?
-
Nie, ale ze mnie nie będziesz, bana przez Ciebie zarobiłem
