-
Zawartość
44 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
2 Neutral-
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Nie ma guwnoburzy nie ma kwartetu. Upadek człowieka. -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Mimo wszystko życzę Ci szczęścia. -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Pewnie by się usmial jak koń. Nikt nie jest idealny ale istnieją jednak granice spjerdolenia a te już dawno zostały przekroczone przez twoja kolezanke wierny paziu. Zresztą yebye mję to i nie cytuj mnie. -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Pożyteczni idjoci też są potrzebni i tylko to cie ratuje. -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Idz ja jakaś terapie kobieto. Dobrze ci radzę. Choć wątpię że obejdzie się bez psychiatry. Jestes tak nijaka i bezdennie głupia że autentycznie zal mi cie za każdym razem gdy czytam twoje bezsensowne odpowiedzi bez składu i ladu. Zero logiki wyciągania wniosków nawet w tak prostych kwestiach jak komentarze na gwunoforum. Ludzie cie chyba muszą akceptować w w realu dlatego że każdemu liżesz obsmrodzone jaja. -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Bajojajo -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Haha wciskasz mi swoje mądrości to dostajesz gonga. Logiczne. Jesteście wszyscy tu obecni prócz pieprza yebnieci gdyz wchodząc tutaj miałam na was wywalone jajca po sama kokarde ale sami przylecieliscie jak muchy do guwna i jeszcze macie czelność się przypjerdalac -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
I co wnoszą te teksty? Jak będziesz czekał na uczucie to ci jaja wybuchną i całkiem zmiksujesz 40 letni prawiczku -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Wez toto zatrudnij na polu -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Jesu jakie toto jest niedorobione. Ciekawe czy do 60 będzie udawac seksofonistke -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
No to wyprdalaj papa -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Też bana zarobilas -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Och sami romantycy tutaj -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Widać kto tu ma realne braki. O bicu nie wspominam nawet -
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D
WywalonaBabkaBoża odpisał AOwsicki na temat w Życie uczuciowe
Ale zapomnnialam że ty o seksie nie piszesz xD
