-
Zawartość
18 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
1 Neutral-
Słucham sobie właśnie metalu z mojego odtwarzacza Hastell&Kern, ale dojeebanie słychać gitare basową i gitary woow
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Witaj -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Ukraińcy żydowcy może. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Żydkom też sie marzy Polska podobno i wyrżnięcie polaczków. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
To dužo. No ale w Polsce podobno ciągle coś się pali, niedawno wielki las płonął, a ostatnio jakieś wysypisko śmieci i wielka chmura dymu była. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Popływałbym też. Wczoraj polazłem do rzeki, gdzie pływałem sobie w zeszłym tygodniu, to wczoraj przez te upały chyba z metr wody ubyło -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
A ja sie najadlem i zdycham i przytyłem, ehh... Chciałbym być znowu skinny jak kilka lat temu, ale to musiałbym przebiec maraton -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Ukraiñcom. Xd -
schizofrenik zablokował mi skrzynkę, nie wiem po co
Owsicki2 odpisał jebaka zawadiaka na temat w Życie uczuciowe
Schizofrenik nawet nie wie jak sie blokuje skrzynki. -
schizofrenik zablokował mi skrzynkę, nie wiem po co
Owsicki2 odpisał jebaka zawadiaka na temat w Życie uczuciowe
A na co ci skrzynka, jak i tak cie żadna nie chce :D
