-
Zawartość
53 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Wszystko napisane przez Owsicki2
-
Pewnie leży w łóżku i płacze.
-
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Ja uciekam sobie słuchać muzyki i się zrelaksować. Może zajrzę. Dobranoc -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Dobre i to Ciekawe jak jutro wytrzymam. Najwyzej sobie zimnej wody do wanny naleje i bede siedział pół dnia w zimnej wodzie. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Ja byłem w UK wtedy, to może z -3 było max. Tutaj sobie biore zimny prysznic dla ochłody. A w domu klimatyzacja jest. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
-20 to dramat być bezdomny, jak w PL podobno tyle było, gdy była zima. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Jak ide gdzieś daleko na bucie, a do wyrka daleko i do domu to jest czasem ciężko xD. Nie wyobrażam sobie co by było, gdyby krewni nie żyli już i przyjaciele, a ja muszę wybrać się na tułaczkę. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Ale jakoś muszę się przemęczyć czasem. Nie ma lekko. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Mam anulowany, ale jak wrócę to wracam na starą pływalnie i kupuje karnet od nowa. A we wrześniu jade nad morze w PL i sauna w hotelu. Hop do morza, a potem sauna, a potem znowu do morza... Mmm -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
A mnie kręgi szyjne napieerdalają od leżenia, ehh. Chciałbym już w Anglii być i po saunie i zimnym prysznicu hop do zimnego jacuzzi i bombelki, mmm... Najlepiej po dwóch piwkach na śniadanie :D. Nie mogę się doczekać. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Coldplay chyba lepiej bedzie na glosnikach brzmialo, ale nastepne sobie slucham kolejny stary klasyk Bjork - Homogenic Ale ripy z płyt CD mają więcej mocy. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Ja prdl, czytam, że we Francji i Niemcy ludzie się gotują podobno xd. A miliarderzy sobie na wyspach mieszkają, i dobrze jest. A ich wielkie baz danych wszystkich niszczą, a oni sobie w bunkrach siedzą. Co to będzie za 5-15 lat, masakra. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Ciekawe czy mnie rozjeebie hahaha. Moje słuchawki sennheisery mnie rozpieerdalają. Wymieniłem sobie gumki na sylikonowe large :P. W środku mają jakąś piankę. Super leżą w uszach . 100% dźwięku wpada do ucha. Potem mnie uszy bolą albo piszczy, ale leje na to haha -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Zaraz sobie odpalam Coldplay - Mylo Xyloto, haha 24 bit rip z winyla, tam to niezłe efekty ambientowe nagrał Brian Eno -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Haha, ja już z 10 albumów mam do zgrania na odtwarzacz :D. Wszystko pliki wysokiej jakości :D. Jeden album zajmuje po 1-2 gigabajtów Empetrujki to zazwyczaj z 300 megabajtów max :D. Tak to sobie można słuchać -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Wszyscy jeebią polaków :D -
Chętnie poszedłbym na degustację serów i szampana.
Owsicki2 odpisał poza kontrolą na temat w Życie uczuciowe
Ja teraz jestem abstynentem alkoholowym, bo boje się o wątrobe. Więc szampany odpadają. Piwa, energetyki i proszki dla pakerów pewnie nieźle dają po wątróbce. -
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
W takim razie tragedia ci polacy. -
Chemical Brothers - Hold tight london.flac ale dojeebany numer na słuchawki woow
Owsicki2 dodał temat w Życie uczuciowe
Szok. Tyle się dzieje, że mózg rozjeebany :D -
Chętnie poszedłbym na degustację serów i szampana.
Owsicki2 odpisał poza kontrolą na temat w Życie uczuciowe
Też bym poszedł, ale pewnie bym się nudził. -
Nie wiem. Może jeździ właśnie rowerem po plaży w Gdańsku i pali zioło.
-
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Owsicki2 odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
To kompromitacja na maxa. Trump pomaga to i Polska, a potem polacy zamarzają zimą w mieszkaniach, bo nie mają na ogrzewanie. -
Chętnie poszedłbym na degustację serów i szampana.
Owsicki2 odpisał poza kontrolą na temat w Życie uczuciowe
Ja też, wśród ludzi i obcych czuje stres. -
Chętnie poszedłbym na degustację serów i szampana.
Owsicki2 odpisał poza kontrolą na temat w Życie uczuciowe
Sam? -
A ciekawe jak tam Andrzej. Działkę Przemka, na której mieli imprezy z Andrzejem też podobno ukraińcy spalili.
