-
Zawartość
40 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
5 Neutral-
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
MisiaBoża odpisał Owsicki2 na temat w Życie uczuciowe
Kiedy ten karnet ci się skończy xD -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
No i co z tego -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
Na cycki się bić będziesz mógł wtedy -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
A kiedy plan rozpoczniesz? Bo sam zamiar nie wystarczy -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
W uboju -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
To tak jak ja -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
Ja zreszta też wiec nie fikaj maly -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
No na pewno. Myślę że lysa by cię pokonała na mase -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
Mięso to trup coś martwego jak ma ci to pomoc? -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
I po co tak się sadzisz skoro oboje wiemy że nikogo nie pobijesz. Na kibola nawet nie wyglądasz a z nożem i kastetem to każdy szczur odwazny -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
Ja ci tylko mówię jak wyglądają fakty boże a co z tym zrobisz to mi lata kolo odbytu -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
Zrac martwicę degenerujesz się i to są fakty. To idz i skręcaj bo od samego gadania nic nie wyjdzie chyba że guwno z dùpy -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
Twoje emo steki to też jakby botowanie -
Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?
MisiaBoża odpisał Elikafeli na temat w Życie uczuciowe
Adolf rlz
