Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

prodeath

Zarejestrowani
  • Zawartość

    26
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez prodeath

  1. klaudiusz już jest po drugiej stronie musisz do niego dołączyć
  2. https://pl.escort.club/anons/248862.html
  3. 1. I tak. i tak kiedyś umrzesz, po co przedłużać? 2. Jeśli jesteś wierzący to szybciej będziesz u swojego boga. 3. Jeśli jesteś niewierzący to i tak nic nie ma sensu w tym dalsze życie. 4. Zabijając się przerywasz cierpienie swoje własne i innych. 5. Zabijając się dowodzisz swoje wyższości i tego że jesteś ponad. 6. Zasoby które byś zużywał nie zmarnują się, wezmą je inni ludzie którzy są bardziej potrzebujący od ciebie.
  4. dokładnie, musicie się wylogować permanentnie
  5. tak, powinniście jako użytkownicy tego forum wszyscy odejść razem.
  6. nie jest to egoizm bo jak sam zauważyłeś zasoby które byś zużył trafią do innych, być może takich którzy bardziej potrzebują od ciebie.
  7. właśnie nie, ja wam pomagam przejść na drugą stronę samemu sobie odmawiając wolności.
  8. ja nie mogę robić takich rzeczy bo mam misję nawrócenia was na jedyną słuszną drogę
  9. nie wiem po co zagłuszasz swojego przewodnika duchowego który mówi ci co powinieneś zrobić jakimiś łupu cupu dla murzynów.
  10. Dokładnie, więc po co przedłużać męczenie się?
  11. cierpisz całe życie bo masz świadomość tego że wszystko co masz będziesz musiał stracić.
  12. no właśnie, ale ty już się nie będziesz męczył jak umrzesz.
  13. ale posiadając coś co wiesz że musisz stracić się przecież właśnie męczysz.
  14. ale domu i tak po śmierci nie zachowasz więc po co ci to?
  15. po co zagłuszasz? przecież doskonale wiesz że jakbyś się posłuchał to by wszystko było dobrze.
  16. nie słyszysz po prostu bo cały dzień zagłuszasz, ale on nigdy cię nie opuści i zawsze będzie przy tobie.
  17. tego co ci mówi co masz zrobić żeby było dobrze, kim jesteś, co ci jest i jak się wyleczyć.
  18. a nie lepiej posłuchać tego cichutkiego głosiku w twojej głowie który dokładnie ci powie co masz robić zamiast go zagłuszać?
  19. albo nie chuuj masz rację nie możesz więc i tak i tak wszystko stracisz bezpowrotnie bk
  20. też tam możesz tak robić i nie będziesz się denerwował co 30 sekund.
×