Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

elo hello

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. stańczyku! Inni postrzegają tak jak Ty sam się widzisz. Jeżeli coś Ci nie pasuje to pracuj nad tym
 2. Ja idę spać bo jutro o 8.00 czeka mnie gastroskopia:/ Do napisania na tym czy innym temaciku:)
 3. stańczyk a Ty kochasz sam siebie?
 4. stańczyk! ten temat miał być o tym jakich facetów szukają babki, a nie o tym kto jest brzyki.
 5. wydaje mi się, ze głównie na wygląd uwagę zwracają dziewczyny niedojrzałe, które potem sromotnie i samotnie spijają trudy macierzyństwa.
 6. ja zauroczyłam się w mężczyźnie starszym ode mnie o jakieś 20 lat, łysiejącym i troszkę okrągłym. To całkiem świeża sprawa, ale już chyba zakończona:)
 7. Andrzeju czy powodem dla którego założyłeś, że nigdy nie będziesz miał kobiety jest choroba i związane za nią niepełnosprawność. Uważam, ze w tym momencie budujesz sam sobie barierę.
 8. ja wychodzę z założenie, że jeżeli \"on\" będzie potrafił kochać siebie to nie będzie dla niego problemem pokochanie mnie.
 9. Niektóre dziewczyny są trochę dziwne. Najpierw szukają przystojnych, czarujących mężczyzn do kochania się z nimi. Następnie są o nich zazdrosne. A na koniec, gdy zostają same (najczęściej z dziećmi) wmawiają sobie, że to była wielka miłość (ale się skończyła??). Widać kobiety (nie wszystkie) też są wzrokowcami:/ W sumie to ja nie szukam nikogo, czekam na tego jedynego, bo cierpliwy dostaje więcej! :)
 10. też tak kiedyś miałam, ale to nie odemnie ktoś się odwrócił, ale ja od kogoś. Tak mi sie zdaje, ze A. jest podobna do mnie. JA jeżeli poczuję, że coś poszło za daleko, od razu się wycofuję, a tylko próbuje sprawiać pozory, ze wszystko jest ok (to jest to właśnie \"cześć, co słychać\", \"ok\" i cisza) Na pewne tematy nie potrafię rozmawiać, może dlatego jestem \"samotnica tańczy solo\" pozdrawiam
 11. elo hello

  refluks

  studentka oligofrenopedagogik to mój zastępczy nick
 12. elo hello

  jakie zyczenia na 18-stke?

  wpisz w google \"życzenia na 18\" to samo się znajdzie
 13. elo hello

  ARTROSKOPIA KOLANA...czy ktoś może mi pomóc??

  Mi chrupie w kolanac, w jednym od 6 lat w drugim od 4 lat. Byłam u kilku lekarzy, jeden nawet chciał zrobić mi tą artroskopie, ale jak dowiedział się, ze za 2 miechy kończe 18 lat to stwierdził, ze mu się nie opłaca, bo z chwila osiągnięcia pełnoletności przechodze , do ortopedy dla dorosłych, a on był dla dzieci i młodzieży. Potem miałam meturę i nie miałam czasu na chodzenie po lekarzach, może teraz pójdę. Ale mi nie tylko chrupią kolana, ale też strasznie bolą, a zwłaszcza na zmiane pogody. Wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia
×