Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kuglarz

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Moim zdaniem NIE Każda potwora znajdzie swojego amatora ! Jest wiele kobiet , które nie chcą szukać i czekają w skupieniu przed monitorem na księcia z bajki :)
 2. aguska - 27 - latek - juz Fajnie byłaś uprzejma napisać :) , Wy kobiety same sobie bicz na kuper często szykujecie, za afrykańczykiem do piekła pójdziecie a normalny i nudny Polak nie ma szansy bo za nudny to źle albo coś innego wymyślacie :(
 3. Martisha** potrzebuje adrenaliny a dlaczego moje słowo \'adrenalina\' się Tobie autorko spodobało, że założyłaś temat ?
 4. Martisha** szukaj w aeroklubach takich facetów i może jakiegoś skoczka tam poznasz , skacz z nim na spadochronie, emocji doznasz wiele i adrenalina będzie :)
 5. Martisha** A może Tobie złodziej aut samochodowych imponuje i potrzebujesz adrenaliny w związku ? :)
 6. tamara gxgx Nie wierzę Tobie, że zakochasz się w facecie, który jest bez grosza , bardzo mało jest takich kobiet, które tylko miłością chcą żyć z facetem , który szuka pracy dwa lata i nie może znaleźć :)
 7. Martisha** była uprzejma napisać , że gostek był biedny i ją bardzo zranił ale go kochała i teraz Martisha** poszukuje kogoś bardzo podobnego :)
 8. Martisha** Czyli on może być łysy albo rudy ?
 9. Martisha** A może szukasz kawalera z grubo wypchanym portfelem ?
 10. Cześć allysa , Czy pamiętasz , jak było z kostką Rubika ? Nagle cały świat oszalał na szukaniu rozwiązania aby kostkę ułożyć :) Podobno Rubik popełnił samobója ale to inny temat. Wiesz, tak mnie chodzi po głowie, że należy się chwytać spraw najprostrzych , ponieważ te proste sprawy trafiają do ludzi i ludzie to zapamiętują , czyli co można zrobić z kołem lub z kulą , czego jeszcze nie wymyślono ? co można zrobić z kwadratem , czy już wszystko wymyślono ? dlaczego budowano piramidy , może to jest jakiś znak dla ludzkości ? Najważniejsze jest aby coś wymyśleć nowego i innego i ten projekt opatentować oraz produkować , zawsze nazwiska projektantów pozostają jako wynalazcy , Einstein Albert Diesel i t d Niech każdy z nas Polaków wymyśli coś nowego i twórczego i jestem przekonany , że nagrodę Nobla mamy w kieszeniach :)
 11. Hej LIMA za chwilę napiszę co i jak wymyśliłem, o cierpliwość poproszę :)
 12. Cześć LIMA Mam co najmniej dwa pomysły na założenie własnej firmy ale tak się zastanawiam, czy napisać tu wprost co mam na myśli ? Wiesz jak jest, najfajniej jest wymyśleć coś takiego, czego jeszcze nie było i własny pomysł opatentować i produkować , wtedy będzie zabezpieczenie finansowe na wiele lat :) Moim zdaniem najważniejsza jest produkcja i zbyt, jesteś po ekonomii jak zrozumiałem, czyli wiesz o co mnie chodzi :) Tak z ciekawości zapytam, czy samotnie chcesz buisnes rozkręcić czy z rodziną ? Jeżeli masz ochotę pogawędzić w \'cztery oczy\' to mój adres znajdziesz w stopce. Pozdrawiam :)
 13. Kuglarz

  Emilka potrzebuje wsparcia

  Emilka, napisz do mojego dyrektora, napisz do firmy mojej, nie robię sobię żartów, pomożemy Tobie ale musisz napisać Kwiatuszku prośbę , tak od serca napisz :)
 14. Kuglarz

  Emilka potrzebuje wsparcia

  Cześć Emilka Mam taką propozycję , bądź uprzejma napisać prośbę o pomoc do dyrektora firmy , w której pracuję od wielu lat http://www.lotnisko-chopina.pl/ppl/zarzad/pl/platacz.php lub na adres: pr@polish-airports.com opisz całą zaistniałą sytuację jeszcze raz i moim zdaniem bądź dobrej myśli, moja firma często pomaga ludziom w różnych sytuacjach życiowych , więc spróbuj koniecznie. Nigdy nic nie wiadomo, może kiedyś Ty będziesz mogła pomóc innym. Życzę powodzenia i pisz śmiało :)
 15. asasas Uważaj, żebyś nie została całkiem na lodzie przy takim podejściu do życia, kiedy faceci się połapią , że skaczesz z kwiatka na kwiatek to nie licz nawet, że któryś polubi te Twoje hulanie.
×