Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kuglarz

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Miła27 , a do czego Tobie mąż jest potrzebny , czy już rodzina marudzi, że starą panną zostaniesz a może zazdrościsz koleżankom ?
 2. Kuglarz

  jak go odnalezc????

  Cześć Irmina Coś nie bardzo wierzę w tą bajeczkę , powiadasz że w miasteczko liczy 75 tys. mieszkańców ( więc nie jest duże i sporo ludzi się zna, wystarczy że popytasz znajomych, kto jeździ na przykład czerwonym polonezem o numerach rejestracyjnych , które znasz i po nitce do kłębka się dowiesz bez pytania na policji ) , inna możliwość , kiedy będziesz szła chodnikiem i zobaczysz , że gostek jedzie tym swoim polonezem to upuść przypadkowo swoją torebkę z wrażenia i niech się husteczki wysypią na chodnik :) powinien się zatrzymać i pomóc zbierać a potem będzie już z górki, gdy na kawę razem pójdziecie , czy to nie jest proste , życzę powodzenia :)
 3. Moim zdaniem NIE Każda potwora znajdzie swojego amatora ! Jest wiele kobiet , które nie chcą szukać i czekają w skupieniu przed monitorem na księcia z bajki :)
 4. Jeszcze się taki facet nie urodził, który by kobiecie dogodził :) Czy ktoś kiedyś widział kobietę , która nie narzeka na swojego faceta ?
 5. aguska - 27 - latek - juz Fajnie byłaś uprzejma napisać :) , Wy kobiety same sobie bicz na kuper często szykujecie, za afrykańczykiem do piekła pójdziecie a normalny i nudny Polak nie ma szansy bo za nudny to źle albo coś innego wymyślacie :(
 6. Martisha** potrzebuje adrenaliny a dlaczego moje słowo \'adrenalina\' się Tobie autorko spodobało, że założyłaś temat ?
 7. Martisha** szukaj w aeroklubach takich facetów i może jakiegoś skoczka tam poznasz , skacz z nim na spadochronie, emocji doznasz wiele i adrenalina będzie :)
 8. Martisha** A może Tobie złodziej aut samochodowych imponuje i potrzebujesz adrenaliny w związku ? :)
 9. tamara gxgx Nie wierzę Tobie, że zakochasz się w facecie, który jest bez grosza , bardzo mało jest takich kobiet, które tylko miłością chcą żyć z facetem , który szuka pracy dwa lata i nie może znaleźć :)
 10. Martisha** była uprzejma napisać , że gostek był biedny i ją bardzo zranił ale go kochała i teraz Martisha** poszukuje kogoś bardzo podobnego :)
 11. Martisha** Czyli on może być łysy albo rudy ?
 12. Martisha** A może szukasz kawalera z grubo wypchanym portfelem ?
 13. Jak to się stało, że dopiero po pół roku się pochwalił , że ma żonę i dziecko , czy byłaś aż tak zaślepiona , że nie zapytałaś wcześniej ?
 14. Czy nie potrafisz sobie wytłumaczyć kobieto, że mając 30 lat to wcale nie jest koniec świata, że nie masz jeszcze rodziny i nie urodziłaś dziecka , daj sobie tylko szansę na sukces i za chwilę miłość Ciebie dopadnie :)
×