Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

JOVAN

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Co z nas za ludzie,nikogo nie potrafimy uszanować...Nie lubiłam prezydenta jako prezydenta, ale jako człowiek....straszne, tylu ludzi....tragedia narodowa. Przykre i nie chce się wieżyć...jakie to nasze życie jest kruche ... umrzemy wszyscy, wszystko jest zapisane, i bez znaczenia czy w katastrowie rozbiją się "kowalscy" turyści lecący do egipty, czy elita polskiego rządu...przykre....
 2. JOVAN

  Woreczki zapachowe do szafy.

  kinna dziękuje:-).
 3. Kupiłam nową szafę i nie wiem dlaczego, śmierdzi w niej przytęchlizną. gdzie można kupić woreczki zapachowe,albo znacie może jakieś domowe sposoby na pozbycie się brzydkiego zapachu?
 4. JOVAN

  Ciągle sama...

  dziękuje bardzo:-). mam nadzieje, że jakimś sposobem uda mi się być w końcu szczęśliwą. a autorka gdzieś zniknęła. pozdrawiam.
 5. JOVAN

  Ciągle sama...

  wydaje mi się, że chyba tak postępuje, staram się otwierać na nowe zanjomości ale to pomaga na chwile.
 6. JOVAN

  Ciągle sama...

  wiem, sama jestem bezsilna. głupia sprawa:-)
 7. JOVAN

  Ciągle sama...

  nawet nie chce o tym myśleć, a silna wola ...w tym przypadku nie ma czegoś takiego....
 8. JOVAN

  Ciągle sama...

  ilekroć modliłam się o takie zacięcie, ile razy mówiłam nigdy więcej, ale to silniejsze ode mnie. A jak pomyslę, ze może się zakochać naprawde, i jego wybrance, dzieciach, to mnie skręca. ale nie mam żadnego pomysłu jak to rozwiązać.
 9. JOVAN

  Ciągle sama...

  To już nawet nie chodzi o dzielenie się problemami, nie potrzebuje aby ktoś przejmował moje problemy, czuje się samotna, i to mi przeszkadza.
 10. JOVAN

  Ciągle sama...

  ja jestem gotowa na zerwanie kontaktu, on chyba nie, tyle razy już prosiłam aby zmienił numer, ja też bym zmieniła, niestety po pijaku wydzwaniamy do siebie. gdybyśmy obydwoje zmienili nr telefonów byłoby zdecydowanie łatwiej. Tzn. nie jest tak, ze dzwonimy tylko po pijaku, czasami któreś z nas się odzywa....ale on nie chce o tym słyszeć, a ja nie potrafię zpomnieć (zwłaszcza po pijaku) jego nr.
 11. JOVAN

  Ciągle sama...

  Nie wiem jak dla autorki topiku, ale dla mnie samotność to brak kogoś przy swoim boku, kogoś z kim dzielisz się radościami i troskami, z kim dzielisz łóżko i garnki. Ktoś na kim możesz polegać, i czujesz sie z nim bezpiecznie. I chodzby świat się walił, zawsze mozesz na tego kogoś liczyć.
 12. JOVAN

  Ciągle sama...

  Czuje się tzn, wiem że jestem atrakcyjna, kobieca. Zgrabna, widze jak panowie zza kierownicy się za mną oglądają, ale co z tego....Może problem jest w tym, że chyba dalej kocham byłego, mamy ze sobą kontakt, ale ja już jestem gotowa na zwiazek, naprawde jestem...
 13. JOVAN

  Ciągle sama...

  czasem tak myśle, że limit szczęścia wykorzystałam, mam dobrą pracę, mam mieszkanie, wszystko jest jak najbardziej ok, miałam super związek ...cóż do czasu, i chyba też nie taki super, skoro zdradził, ale już dane mi było przezyc miłość...a teraz to już tylko samotność i nic więcej. Nie wydaje mi się, aby facetów wolnych, normalnych było na pęczki, no chyba, że ja nie mam szczęścia takich poznać...
 14. JOVAN

  Ciągle sama...

  Pies był w planach, ale zrezygowałam, biedak ciągle byłby sam w domu. szkoda zwierzaka.i sąsiadów pewnie.
 15. JOVAN

  Ciągle sama...

  ja nie jestem zdesperowana, jestem zmęczona samotnością, i u mnie to jest na zasadzie, raz jestem pełna energii, a raz mam ochote w ogóle nie wychodzić z domu. Czasem myśle, że to już depresja, wiec logiczne, że w takim stanie nikogo nie spotkam.
×