Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

JOVAN

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Myślę, że koledzy z solidsrnosci w wawie mogą zając się tym topikiem..........
 2. Witam, kilka lat temu miałam torbiel, która pękła. Miała laparoskopie. W tej chwili odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, czekam na miesiączke, ale jajnik mnie tak bardzo boli, jakby \"swedział\". zastanawiam się czy torbiel może pojawić się ponownie?
 3. Hej, czy ktoś może oriętuje się, czy można jeszcze pojeździć na desce w zakpocu? Czy już cały narciarki interes zwinięty do kolejnego sezonu?
 4. JOVAN

  Agua aeroik

  Czy któraś z Pań jest zadowolona z efektów? Jak długo trzeba na nie czekać? Zajecia trwają tylko 30 min, spodziewałam się, że będę miała zakwasy, a tu nic....faktycznie moze lepiej się czuję, ale zastanawiam się, czy pomoże mi to wyrzeźbić ciało, ponieważ dużo schudłam, i moje ciało przypomina ciasto drożdzowe. Czy mogłybyście podzielić się swoimi doświadczeniami i ....efektami:-). Pozdrawiam.
 5. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  to prawda, nie mam chęci aby cokolwiek zmienia. Na zasadzie błędnego koła. Wiem, że źle robie, ale tak robie dalej...bo jestem do tego przyzwyczajona. Poza tym, u mojej mamy podejrzewają raka, 10 dni okropnej niepweności...kurcze...ciężkie to życie...
 6. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  ktoś musi dać mi niezłego kopa:-)dziękuję za radę. Uciekam spać. Chociaż praca mnie trzyma w normalnym świecie. Trzymajcie się kobietki.
 7. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  problem w tym, ze zdaje sobie sprawe z tego, że powinnam wyjść do ludzi, poznawać nowe osoby, nie siedzieć ciągle w domu, ale ...nie chce mie się. Wiem jak się uratować...ale nie mam na to siły.
 8. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  banalna histora. Co drugi post jest na ten temat. Długi związek, zdrada, wybaczyłam, kolejna zdrada (prawdopodobnie). koniec związku, ale nie koniec miłośc. On poukładał sobie życie, a ja....? sama, sama, samotność, bezsenność, początki zagladania do kieliszka. wstręt do ludzi, gdziekolwiek nie pójde, impreza itp. wracam z płaczem do domu. tO już trwa za dłuo...ok 3 lata. Mieszkam sama, mam znajomych ale po co się spotykać...aby się złoscić, widzieć szczęście u innych. Nauczyłam się swojego cierpienia i swojej samotnosci. ale mam jużdosyć.zjada mnie to wszystko. za długo to trwa i strasznie męczy. Banał prawda?:-).
 9. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  ile trwa taka wizyta?czyli wygląda na to, że jednak nic mi to nie pomoże(nikomu nie ujmując). Znam swoje problemy, też chyba wiem jak je rozwiązać, przynajmniej postarać się rozwiązać. z tym, że nie chce mi się. depresja. i zaczynam siedtego przyzwyczajać. jest jak jest. nie uiemiem dać sobie przysłowiowego kopa, aby móc iść dalej.
 10. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  boję się, że przed samą wizytą wystrasze się, i uciekne spod drzwi. Pomyśle sobie, że przecież nie jestem wariatką.
 11. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  życie wymyka mi się z rąk. Jak wróciłam z pracy tak siedzę w kiecce, marynarce, nawet butów nie zdjęłam. Bo po co? I zaczynam pić. Wiem, że psycholog może ...nic nie może. Tylko, że to mże moja ostatnia deska ratunku????
 12. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  kurcze, każda z nas ma problemy, tylko, że ja już nie umiem sobie z nimi radzić. i potrzebuje pomocy.
 13. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  jakoś tak...niestety. Trzeba czekać, chyba, że ma się pieniazki
 14. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  nie stać mnie płacić 120zł za wizytę...państwowo
 15. JOVAN

  jak wygląda wizyta u psychologa?

  ja ide w następnym tygodniu, czekałam na wizytę 2 miesiące, i teraz im bliżej tym bardziej strach. Troche zaściankowe, niestety,
×