Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Taki sobie pan 33

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Taki sobie pan 33

  Zostałem zdradzony przez żonę,co dalej???

  pewnie że się udaje tak jak pani pearl_ bo inaczej być nie może z boku można mówić że tym czy tamtym się udaje i są szczęśliwi ale nie siedzisz w głowie np. takiej Pearl która myśli czuje i zawsze bedzie pamiętać a że sytuacje samej zdrady są różne to fakt ale po jest już tak samo tylko zdradzeni róznie się zachowują.Myślą o dzieciach rodzinie i ten strach karze im wybaczyć ale nie powiesz mi że zapomna nie powiesz mi że wybaczą tak do końca poprostu zostajesz ale z inną osoba to jest poprostu życie.Mam trochę latek i też zostałem zdradzony i też byłem za słaby żeby odejść /dziecko/ tak że pozdrowienia dla ciebie 50/50. Ale żyje , żyje bardziej dla siebie nie tak jak kiedyś bardziej dla innych.
 2. Taki sobie pan 33

  Zostałem zdradzony przez żonę,co dalej???

  50/50 opowiadasz psychologiczne bajki zdrada = koniec miłości koniec zaufania i złamanie umowy więc najwyżej możesz wejść jeszcze raz do tej samej rzeki jescze raz się zakochać ale czy ktoś tak potrafi. Dobrze ktoś napisał że ktoś zdradza bo nie kocha a inne wytłumaczenia to już próba usprawiedliwienia faktu i tyle. Bęłkoty psychologiczne po zdradzie są śmieszne poprostu osoba robi to z wyrachowania i z premedytacją no chyba że ktoś wyłącza mózg na tę chwile ale to s-f.Więc ludzie zdrada to zdrada i nie rozstrząsajmy czy jedna jest goraszą a druga nie wszystkie są takie same.
 3. Taki sobie pan 33

  Zostałem zdradzony przez żonę,co dalej???

  o tym tchórzostwie to bardzo dobrze wiem i podtrzymuję jeżeli już dochodzi do zdrady to nie ma co mówić o rozmowach czy braku uczucia w związku tam już nic nie ma tylko kłamstwo i brak zaufania i wydaje mi się że pani co zdradziłą mało wie o życiu chyba że to jak zdradzać no to rzeczywiście wiedza pozazdrościć.
 4. Taki sobie pan 33

  Zostałem zdradzony przez żonę,co dalej???

  jakoś tak mi te tchórze nie wyszło jak przeczytałem*
 5. Taki sobie pan 33

  Zostałem zdradzony przez żonę,co dalej???

  wybaczcie ale nie dociera do mnie coś takiego jak tłumaczenie zdrady czy to ze strony kobiety czy mężczyzny , osoba która zdradza jest oszustem , kłamcą i nie wartą uczucia. Jeżeli chcesz zdradzać to bądz konsekwentny do końca i do końca bądz odważny i zakończ poprzedni związek.Osoby zdradzające to tchurze , którzy chcą mieć zawsze gdzie wrócić i tyle żadne wytłumaczenie typu : brak seksu , brak uczucia nie dał mi kwiatka i inne pierdoły to tłumaczenia oszusta aby się wybielić i tyle. Pozdrowienia dla wszystkich kochanych i kochających .
×