Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ZdradzonyMąż

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez ZdradzonyMąż

 1. Żona przyznała mi się do zdrady. Twierdzi że zrobila to tylko raz,wie że zrobiła błąd i to śię jej więcej nie powtórzy, ża nadal mnie kocha.Winą zato obarcza siebie ale i nasz kryzys małżenski.Ja też ja bardzo kocham "tak myśle ze nadal", ale jestem targany przy rozterki i niepewnosc jej zapewnień. Jak myślicie czy osoba która kocha zrobiła by takie coś drugiej osobie? Jak walczyc z takim bólem? Czy kobieta,żona która zrobila to raz zrobi to jeszcze kiedyś? prosze was o powazne potraktowanie tego tematu i jakakolwiek pomoc,może wasze wypowiedzi ukieruja mnie co dalej? z góry dzieki, pa pozdrawiam
 2. ZdradzonyMąż

  Zostałem zdradzony przez żonę,co dalej???

  Mimo tego że czuje ogromny ból to chcialbym to wiedziec,jestem jej wdzięczny że zdobyła sie na odwage i powiedzała mi otym.
 3. ZdradzonyMąż

  Zostałem zdradzony przez żonę,co dalej???

  Muwicie wyalic ja na zbity pysk,niwybaczyc.Ale ja chyba niedalbym rade tego zrobic.Kocham ja bardzo chce z nia byc .Ale czy kiedykolwiek zapomne i jej wybacze.Niewiem ale bym chciał.
 4. ZdradzonyMąż

  Zostałem zdradzony przez żonę,co dalej???

  do alana parkera ale nigdy sie niedowiem tak naprawde czy to był tylko sex
 5. ZdradzonyMąż

  Zostałem zdradzony przez żonę,co dalej???

  do kokokokoko Wlaśnie nawt przez chwile nie przeszlo mi przez mysl żeby jej tym samym odpłaci,jak mi to powiedziala to przyjełem to z opanowaniem.Wydaje mi sie że czuje sie bardziej winny niż ona,że mogłem temu zapobiec.Niekrzyknołem nawet nanią,nieudeżylem,nawet niebyłem zdenerrowany....tylko ten okropny ból.
 6. ZdradzonyMąż

  Zostałem zdradzony przez żonę,co dalej???

  wlaśnie jak zaufa komuś kto już raz nadużyn naszego zaufania?
×