Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

amatorka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O amatorka

 • Urodziny 10.12.1974

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. amatorka

  Miley Cyrus

  Lubię ją-ma bogatą biografię bo to córka z artystycznej rodzinki no i do tego jej matką chrzestną jest Dolly Parton.
 2. Tyle czasu już minęło-jakie imię w końcu wybrałaś? Obstawiam na Igę bo krótkie do długiego nazwiska he heh he
 3. Moja matka mnie rodziła jak miała 40-ści lat i jakoś żyje do tej pory. Mogę się wypowiedzieć jako dziecko wiekowej matki to powiem,że moja matka nie raz nie umiała czy nie miała po prostu do mnie siły aby mnie wychować. Późno mnie miała bo w dzieciństwie doświadczyła parentyfikacji.
 4. amatorka

  Różnica ambicji w związku..

  No nie wiem-musisz sama określić czego chcesz od niego. Musisz przede wszystkim dać mu do zrozumienia,że to nie jest życie i jeśli się nie weźmie sam za siebie-skończyć może się to źle dla Waszej relacji. To zależy jakiej rady od nas oczekujesz-możecie zawsze szukać jakiegoś kompromisu.
 5. Oferuję pracę dla nauczycieli wychowania przedszkolnego od zaraz!!! Do naszego zespołu szukamy obecnie nauczycielki jaka spełnia określone wymogi: -posiada ukończone studia z wczesnoszkolna I przedszkolną pedagogiką, -posiada lub jest gotowa wyrobić książeczkę sanepidowska, -posiada lub chce nabyc doświadczenie w pracy z dziećmi i ma do nich podejście. Jesli masz ukończoną pedagogike "jakaś tam" bądź nie masz wykształcenia kierunkowego wówczas podziękujemy. Przedszkola mieszczą się na Biskupinie jak i Na Nisich Łąkach we Wrocławiu.
 6. Chodzi mi o sprawę zaginięcia Mateusza Żukowskiego jak i innych dzieci w podobnym do niego wieku w różnych obszarach Polski...??? Czy Waszym zdaniem to celowe porwania a sprawy mogłyby być ze soba powiązane czy tez raczej nie dałoby się znaleźć cech wspólnych tych spraw??? Najbardziej szkoda mi rodziców takiego dziecka bo potem sie albo rozwodzą albo wyjeżdżają za granicę. Moim zdaniem służby sobie nic z tego nie robią a sprawy i tak lądują potem w Archiwum X. Czy Waszym zdaniem takie sprawy mają szanse na wyjaśnienie??? Szkoda dzieciaków i ich rodzin bo wtedy cierpi cała rodzina. Tu więcej o sprawie Mateusza: https://newsbook.pl/2016/04/24/mateusz-wola-spod-ziemi/ https://zamojska.org/artykul/mateusz-zginal-zakopany-zywcem/116733
×