Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Mapeciak

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. no, po 2x udało się :) i co u Was kobiety mężczyzn mundurowych??? sfrustrowanych, niedobrych i wrednych :P
 2. ooo ciekawe czy hasło pamiętam :):) sto lat na O2 nie zagądałam
 3. Żono - u nas bardzo dobrze, czyli dziadostwo pełną gęba :D:D:D Chłopcy żyją w symbiozie, różnica wieku (4) na razie nie daje się we znaki - wspólna zabawa, nauka itp. Misiek też karateka - tradycyjne, pomarańczowy pas ;) Buziaki ślę wsiem Dzisiaj wolne :) zaraz pomykamy do szkoły po pierwszaka
 4. ".. swoją kaskę tylko dla siebie.." - ulubiona piosenka mego pierwszoklasisty - "money, money" Billy Idola :D:D:D Okti Jak zdrówko? ja chyba na prostej wreszcie ;)
 5. O ja biedna dziaduję z mięśniakiem :):):) Fajnie
 6. O ja biedna dziaduję z mięśniakiem :):):) Fajnie
 7. jasssne a wy kochacie rolę tej drugiej, buuuhhhaaaaaa :):):)
 8. nie no... skasowało mi się :( nie chce mi się od nowa pisać.. W skrócie - lubie życie z mężem obecnym wieczorami :D hahaha, reszta może kiedyś
 9. no to z potrójnym hukiem otwarłam ;) sorki - kafe świruje jak zwykle ;)
 10. Łaaaaaaaaaaaaaaa :o:o:o Otwieram nowy rok :P:P:P Halo!!!!!! halo!!!!! Co tam u mundurów słychać??? Mój od iluśtam m-cy w KR działa :P I mam biuralistę z lekka :o Przynajmniej w weekendy i święta w domu ;) meldować się jak ktoś żyje i na kafe zagląda :)
 11. Łaaaaaaaaaaaaaaa :o:o:o Otwieram nowy rok :P:P:P Halo!!!!!! halo!!!!! Co tam u mundurów słychać??? Mój od iluśtam m-cy w KR działa :P I mam biuralistę z lekka :o Przynajmniej w weekendy i święta w domu ;) meldować się jak ktoś żyje i na kafe zagląda :)
 12. Łaaaaaaaaaaaaaaa :o:o:o Otwieram nowy rok :P:P:P Halo!!!!!! halo!!!!! Co tam u mundurów słychać??? Mój od iluśtam m-cy w KR działa :P I mam biuralistę z lekka :o Przynajmniej w weekendy i święta w domu ;) meldować się jak ktoś żyje i na kafe zagląda :)
 13. ojej :o:o:o tu nadal pustki!!!!!!
 14. mamuśki :) jakby ktoś za mnie urodził to tez mogę mieć trzecie :D:D:D
×