Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wedding_Planner

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Gamofobia to jest lęk przed ślubem, a nie przed małżeństwem :) http://o-slubach-i-nie-tylko.blog.onet.pl/GAMOFOBIA,2,ID408651962,n
 2. Wedding_Planner

  Korona w moscie-czy to po prostu most?

  Most protetyczny odtwarza utracony ząb poprzez przymocowanie korony do zębów sąsiednich. Most składa się z dwóch koron protetycznych po obydwu stronach braku zębowego, które służą jako filary (podpórki). W przęśle mostu znajduje się zawieszona tuż nad dziąsłem korona lub korony połączone z koronami zębów filarowych i w ten sposób uzupełniany jest brakujący ząb lub zęby. Takie rozwiązanie jest skuteczne nawet do 3 brakujących zębów obok siebie. Pozdrawiam :)
 3. Wedding_Planner

  bukiet z bordowych róż

  Zapraszam: http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/R%C3%B3%C5%BCe/index.html Pozdrawiam :)
 4. Szanowny Autorze. Ślub jest dla Młodej Pary, natomiast wesele jest dla gości. To uczta, na której Państwo Młodzi są gospodarzami. Pozdrawiam
 5. Wedding_Planner

  Jakie kwiaty i fryzura do tej sukienki?!

  Na samym początku: suknia piękna :) Do tak posągowego kroju sukni pasują kalie, lilie i wszystkie kwiaty smukło-łodygowe :)
 6. Wedding_Planner

  Odbiór koronek już dziś :)

  Mam tremę i baaardzo się boję, że coś będzie nie tak. Ale mam nadzieję, że nie wystraszę moją świeżo nabytą "koniowatościa" ludzi, których spotkam i że w szczęce wszystko dobrze się ułoży :)
 7. Wedding_Planner

  chcę dalej śpiewać!

  Rozśpiewana, sprawdź maila :)
 8. Wedding_Planner

  chcę dalej śpiewać!

  Na maila nie będę wysyłała - to troszkę "waży" :) Zrobię konto na "chomikuj" i będziesz mogła stamtąd pobierać do woli :)
 9. Wedding_Planner

  chcę dalej śpiewać!

  O, swojego czasu też śpiewałam na weselach (i nie tylko). Pozostało mi po tej pracy mnóstwo podkładów. Jeśli byłabyś nimi zainteresowana, mogę Ci je w jakiś sposób udostępnić :) Też mi brakuje śpiewania, ale moje losy tak się potoczyły, że teraz mam przerwę. Jak długą? Nie wiem :) Ale dobrze wspominam tamte czasy. Co do lekcji śpiewu... Nie są one drogie. Ja sama za pełną godzinę (60 minut) biorę tylko 40 pln :) Pozdrawiam :)
 10. Wedding_Planner

  Koszula dla goscia weselnego.

  Przyznam szczerze, że przeraża mnie takie sztywne trzymanie się wymyślonych i coraz to dziwniejszych zasad. Wesele jest przecież zjazdem rodzinnym a nie imprezą integracyjną z szefem korporacji w tle.
 11. Wedding_Planner

  Koszula dla goscia weselnego.

  Mocno i na temat :)
 12. Wedding_Planner

  Koszula dla goscia weselnego.

  Witaj, zabulina :) Dawno Cię nie "widziałam" :)
 13. Wedding_Planner

  Koszula dla goscia weselnego.

  Czy któraś z Was, drogie Panie, będzie zaglądała mężczyznom pod marynarki, żeby sprawdzić, czy rękaw ma przepisową długość? Prawa i obowiązki są dla ludzi a nie na odwrót :) Nie ma co się denerwować i unosić :) I tak każdy zrobi wg swojego "widzimisię". I nie porównujmy tutaj regulaminu szkolnego, który ściśle określa (powinien) wygląd ucznia. Wesele, to nie szkoła czy biuro :) Nie hołdujcie tak namiętnie przepisom, sztywne drzewo podczas wichury zawsze się złamie :) Trzeba być elastycznym :) Oj, dziewczyny, dziewczyny... ;) Pozdrawiam :) Podwinięty rękaw jest nieestetyczny.
 14. Wedding_Planner

  Koszula dla goscia weselnego.

  reklama dźwignią handlu - otóż to :)
×