Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

zochaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. zochaa

  Jak nazwać butik z odzieżą damską

  Jak krótkie to może po prostu Ul?
 2. Ja mam pasję - kocham układać puzzle/. Wiec nie generalizuj.
 3. Nie musisz robić poprawin. Ale skoro tam nie robią śniadań, to może nagotuj dzień wszcześniej wiadro makaronu z cukrem i twarogiem, poprzesypuj do słoików i rozdaj gościom przy składaniu życzeń?
 4. Kocham. Kobieta pisze wspaniałe wiersze
 5. Efektownie? Wejdź na kolumne Zygmunta w godzinach szczytu i się zrzygaj, w międzyczasie śpiewając "Marsyliankę" falsetem.
 6. Ja pracuję w mięsnym za 800 zł i też jestem przeszczęśliwa, wolę robić czasem po 12 godzin dziennie niż siedzieć w domu i szukać czegoś lepszego :) Bo najgorsze co może być to siedzenie w domu. Trzeba pracować :) Zawsze lepiej mieć to 800 zł niż nie mieć :)
 7. Hej dziewczyny, czy ktoś tu się zna na modzie? Zastanawiam się, jakie jesionki będą modne tej wiosny, chce sobie kupic i to dość prędko, bo mój zimowy skafander już się trochę pruje....Pomocy :)
 8. Mój facet jak ma owulacje to zachowuje sie normalnie. Zreszta nawet nie wiem kiedy ma, bo nigdy o tym nie wspomina.
 9. Golf 2...Mój Andrzejek ma tego pięknego rydwana.:)
 10. Ja bym powiedziała cioci. Już i tak dosyć się nacierpiała przez niego.
 11. A kiedyś w Rozmowach w toku była kobieta co miała parliż twarzy i nie mogła sie uśmiechać. Może ma taki paraliż? Albo chore zęby?
 12. Że nie nadaje się do mojego wesolutkiego towarzystwa. nie chciałabym zadawać sie z takim mrukiem. Moi znajomi to same wesołki i kawalarze.
 13. Mój też się moczył czasami. Zawsze z rana, gdy zobaczył co zrobił zaczynał ujadać jak kojot z rozpaczy. Nie wiem czy i jak sie z tym uporał,bo juz z nim nie jestę.
 14. No właśnie kochane, ja się już tam tak opiłam, że nie dałabym rady jeszcze się przyssać. Chcieliśmy mieć na kilka najbliższych dni...Rodzice by sie ucieszyli.
×