Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

siekba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Najlepszym wspomnieniem ze ślubu i wesela jest jego koniec...i błogi spokój w ramionach panny młodej.Tak mawiał pewien pan młody z westchnieniem..:)a jutro? poprawiny.Następnie to już szara proza życia i aby do...rozwodu.Tak wyglądają realia naszych czasów,co można sprawdzić na sądowych wokandach:)
 2. Przeglądajcie portale internetowe poświęcone tylko i wyłącznie temu co z weselem jest związane.Łatwo tam znaleźć zespoły muzyczne,próbki muzyki w ich wykonaniu:),a nawet spis repertuaru.I...i :)ceny.Warto przeglądać bo ceny są uzależnione od regionu naszego ukochanego Kraju.Płacimy różnie od prawie:)zera:) do nawet kilkunastu tysięcy PLN,np. za Zenka:)Warto zatem wybierać...a najlepiej z polecenia lub z własnych doznań i wcześniejszych obserwacji.Własne wesele nie jest z..dnia na dzień i to daje nam czas na szukanie:)
 3. Kosztuje:) ale naprawdę warto.Powstają ciekawe,pamiątkowe fotki.Należy pomysłowo korzystać z gadżetów,które są częścią fotobudki.:)
 4. siekba

  wesele bez kamerzysty??

  Bardzo często tak bywa,że duet video-foto to już przeszłość.Pary młode promują/ foto/ twierdząc,że /video/ to coś co nie do końca oddaje powagę sytuacji.Zdjęcia częściej są oglądane i to nie zabiera tyle czasu co ślęczenie:)nad przydługawym filmikiem:)No cóż wszystko się zmienia:)
 5. Sedno sprawy tkwi w tym czy wesele planujesz w tzw.miesiącach wiosenno-letnich,"obleganych" przez pary młode,np. maj,sierpień...itd.Ogólnie rzecz biorąc,jest potrzeba wcześniejszego zamawiania sali w domach weselnych/które wyrastają jak grzyby po deszczu,bez względu na nadchodzące widmo niżu demograficznego/.Ale bez przesady:)W dobie powszechnego przemieszczania się weselnej populacji:) zawsze coś znajdziesz w promieniu kilkudziestu kilometrów,z normalnym standardem obsługi imprezy weselnej:)
 6. siekba

  Fotobudka na Wesele!

  Tak,tak fajne to to...foto,a szczególnie,gdy dużo pomysłowych gadżetów:):)Super foto-pamiątki dla gości weselnych:)
 7. siekba

  kamera na weselu tak, nie?

  Pary młode twierdzą,że kamera na weselu to zbytek,można zaoszczędzić..Jest to,/może nie dla wszystkich/:),pewna forma oszczędności.Taki trend...Wystarczy profesjonalny fotograf i amatorskie filmiki kręcone przez członków rodziny,znajomych:)
 8. siekba

  dj kontra zespół

  NIE jestem za dj na weselach.Ogólnie się to nie sprawdza i trudno na takie opinie wpłynąć.Wyjątki od reguły istnieją,a takim są malutkie,ostatnio modne,wesela.Małe wesele to w praktyce,kilka tańczących par, pusty parkiet,kolokwialnie mówiąc.Zespół,kapela zmęczy taką publikę.Na takich weselach wystarczy różnorodna,małoagresywna muzyka odtwarzana przez dj-a dla tych co tam coś tańczą jak i dla tych,którzy słuchają,rozmawiają.Na większych imprezach dj się nie sprawdza,a jak coś dj-o podobne to zespół dyskietkowi.Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:)Pozdrawiam:)
 9. Z sukniami ślubnymi jest tak samo jak z ciuchami kupionymi w dobrym"szmateksie"kolokwialnie mówiąc.Perełki też się zdarzają i to za...grosze:)Wszystkie przesądy warto pominąć i dać sobie z nimi spokój,nie słuchać starych bab i ciotek wszelkiej maści:)
 10. Fajne zabawy weselne to świstak:),tor przeszkód:)...itd
 11. siekba

  Plener podczas wesela

  Co do sesji zdjęciowej...Goście wybaczą,wesele nie trwa dwie godziny:)
 12. Jak okolice Rzeszowa to w Albigowej i w Starym Młynie:)
 13. Pojęcie rewelacyjności jest dość względne.Zbytkiem jest płacić więcej niż:)"ustawa przewiduje"Wydaje się,że najlepszą rewelacją jest szeroko pojęta normalność co do chwili i miejsca:)
 14. A kto takie "pierduły"wykonuje..Czy nie ma innych utworów nawet i disco-polo z tekstami,które nie powodują zażenowania,wyczulonych gości???Teksty banalne,płytkie,o wszystkim i o niczym występują i w innych gatunkach:) "śpiewanej poezji":)muzycznej:)
 15. Hej,hej,spokojnie..wybór "nowej"pary młodej na weselu,to wszystko z przymrużeniem oka,zabawa,a całować się też mogą jak tylko chcą.Na taką ewentualność jest zawsze rozsądna opcja.Nie róbmy z tego horroru:)
×