Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rosalinda Paczeko

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez Rosalinda Paczeko

 1. Rosalinda Paczeko

  kto mieszka na wynajmowanym?

  Marnowanie pieniędzy ...
 2. Poczekaj na koleżanki, rano porozmawiasz na swoim poziomie. Ja jestem już trochę za poważna na taką dziecinadę.
 3. Tylko widzisz ja wchodzę czasem na forum a ty ? Natłukłaś już kilkaset stron o zarodkach :) Gratuluje.
 4. Może ty się więcej nie domyślaj bo myślenie ci nie wychodzi ..
 5. Sama zaczynam mieć wątpliwości po ostatnich wystąpieniach w niej gejów ;) ale poczekajmy z oceną.
 6. Czy ty kobieto jesteś normalna ? Gdzie ja napisałam, że jestem bezrobotna ? Naprawdę bezpłodność rzuca wam się na głowę.
 7. Wiem o tym :) Spoko, nie traktuje serio tych kobiet szczególnie tych agresywnych. Wiem o co chodzi.
 8. Myślałam, że temat jest o in vitro ale jak widać nie masz nic mądrego do powiedzenia. Potrafisz tylko zaprzeczać faktom i wierzyć w to co jest dla ciebie wygodne. Nie wiem do czego pijesz, ale ja nie mam problemu z płodnością.
 9. Zawsze kiedy nie ma argumentów sypią się epitety. Poczytaj trochę na temat in vitro a potem wróć pogadać, bo na razie nic do ciebie nie dociera.
 10. Nie wiem dlaczego poświęcam ci w ogóle swój czas skoro wszystkie fakty ignorujesz a przyjmujesz tylko te co są dla ciebie wygodne. Wszystko co nie pasuje do twojego chorego świata nazywasz "ciemnogród". Dobrze, przejdźmy do faktów... "Wśród noworodków, które przyszły na świat dzięki in vitro, zaobserwowano dwa razy większą śmiertelność: u 40 na 100 dzieci pojawiają się wady wrodzone, a także choroby nowotworowe, a u 60 proc. dzieci występuje porażenie mózgowe. Dzieci te rodzą się z wyższą wagą, ale mają gorszy rozwój fizyczny, są też z nimi większe problemy wychowawcze. Z kolei dla matki obciążeniem jest stymulacja hormonalna, która może doprowadzić do hyperstymulacji jajników, co grozi powikłaniami zagrażającymi życiu. Zwiększa się też ryzyko powstawania torbieli, nowotworów jajnika, ciąż mnogich i przedwczesnych porodów." http://www.dailymail.co.uk/news/article-2140122/UKs-popular-IVF-treatment-turmoil-shock-report-baby-defects.html "dyskusja o in vitro jest przesycona mitami natury politycznej. Jednym ze sztandarowych jest wmawianie uczestnikom debaty, jakoby jedynie Kościół katolicki sprzeciwiał się opisywanym praktykom. Tymczasem in vitro sprzeciwia się wiele osób i środowisk lekarskich i społecznych zupełnie z Kościołem niezwiązanych, m.in. dr Jacques Testart - ateista i pionier in vitro we Francji, dziś zagorzały przeciwnik tej procedury. " Fragment z artykułu In vitro - fabryka ludzi - Rzeczpospolita Poszukaj w j.francuskim, angielskim. Naprawdę jest trochę danych jak się chce znaleźć. Nie będę ci opracowań robić. Mnie ten temat prywatnie kompletnie nie interesuje. Przeraża mnie tylko egoizm niektórych i jego skutki które poniesie cały świat ........
 11. brarabradzikie weze - Ta wiedza jest ogólnie dostępna w internecie. Wystarczy poszukać, poczytać. Pionier in vitro z Francji dziś jest przeciwny. Poczytaj.
 12. Tylko dzieci z in vitro częściej chorują więc nie jest to sprawiedliwe żeby wszyscy się dokładali do waszych eksperymentów !!
 13. Za in vitro może i tak, ale za leczenie chorób matek i ich dzieci kto ?
 14. To nie jest osobista sprawa ! Za leczenie twojego dziecka zapłacę ja, on i my wszyscy !
 15. Do nich to nie dociera. Chce dziecko i już.
 16. Co to znaczy "staram się" ? Czy ja mogę mieć na to wpływ ?
 17. "Nie w porzadku sa tzw. Zle, zlosliwe i niemile wpisy. " - Dlaczego ? Czy to nie jest otwarte forum dla wszystkich ? Ominęły mnie jakieś zmiany ?
 18. znane nam przysłowie "po trupach do celu" jest nadzwyczaj trafne...
 19. "Ja w sklepiej C&A za kilka przedmiotow kurierem z niemeic place 10 zlotych!!!" - Porównujesz ogromny sklep z dziewczyną która musi kupić koperty, taśmy klejące, jechać na pocztę samochodem lub autobusem ? Ponieważ dawno temu sprzedawałam na allegro powiem Ci autorko, że takie problemy są ze szmatkami najczęściej używanymi. Jak sprzedajesz drogie nowe przedmioty szczególnie jako sklep nie ma takich przebojów. Masz przesyłkę 10 czy 30zł płacą bez żadnego 'ale'
 20. Jeśli nie ma informacji, że za wszystko płaci się raz teoretycznie powinna za każdą rzecz płacić oddzielnie. Niestety większość (jak zauważyłaś) uważa, że za wysyłkę płaci się raz dlatego od razu warto podnieść cenę przesyłki do takiej sumy, żeby opłacało się wysłać kilka. Unikniesz negatywów i nerwów :)
 21. Rosalinda Paczeko

  pseudohodowla

  Albo prowo albo dziewczynka denerwuje się, że nie może znaleźć zwierzaka za darmo :)
 22. Rosalinda Paczeko

  na kogo 1% Podatku?

  Zawsze wybieram osoby niewidome.
 23. Możesz mieć 50-100 euro/$ na wodę i też przeżyjesz. To zależy od Ciebie co będziesz robić na wakacjach i co kupować.
 24. Ochnik ma takie ceny, ale warto bo jakość jest wyższa.
×