Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

v33

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez v33

 1. v33

  moje gadu gadu

  la fin ja to nawet pracuje wieczorani ;) a mąz mi całuski z wyrka przesyła znikam sie tam przytulic;) miłego przegrywania
 2. v33

  moje gadu gadu

  la fin ty znaowu przgrye=wasz tu życie ?
 3. v33

  Szukam kobiety na około godzinę dziennie

  wejdz zona na moją stopke "powiedz to" ;) tam sie wszystko pokaze :D:D:D Nie ma się co dziwic zamierzchłej gwiazdce przy jej wyglądzie tez bym miała traumę
 4. v33

  Szukam kobiety na około godzinę dziennie

  la_fin wiesz ze nie mozesz wtedy piwkowac i przerywac ;) potrafisz?:P własnie odkryłam kto mnie tak kąsa na pomaranczowo na forum
 5. v33

  Szukam kobiety na około godzinę dziennie

  la_fin zapisz sie na joge lepiej :D:D:D
 6. Zaroczkowana dokładnie 20 lat temu 27 kwietnia w wieku 52 lat zmarł mój ojciec :( po przeczytaniu Twojej wypowiedzi wróciłam myslami do tamtych dni.Miałam wtedy 15 lat. Łącze się z Tobą w bólu. Wiem jedno to co zawsze mi mój tata powtarzał niczego w zyciu nie da się przeskoczyc wszystko toczy sie własnym rytmem i takie cięzkie dni tez niestety musimy przezyc, czesto sami ze sobą. Pozdrawiam ciepło.
 7. taką wiedze posiadają tylko wtajemniczeni
 8. movering i noszenie obcisłych dzinsów a ja lubie Panów w dzinsach :P
 9. erotomanka jak kobieta pali ma brzydkie wory pod oczami poszarzałą cere smierdzacy oddech popsute zeby i żołte paznokcie co jest jedną z głownych przyvczyn impotencji ale ich partnerów
 10. coala a jak chciesz to prawo egzekwowac?:O wiele rzeczy zakazujemy ale z ekzekwowaniem jest róznie. dopóki nie mamy legalizacji par homo to nie ma problemu z prawem do adopcji przez te pary :)
 11. nie wiem nad czym debatujecie jak pary homo bedą chciały miec dziecko to łatwo obejdą prawo i dziecko dostaną ;) i nikt im nie udowodni niczego :) i niczego nie zabroni :)
 12. v33

  chyba przejełam zwyczaje pewnego osobnika

  nie wiem moze rzuci pracę
 13. v33

  chyba przejełam zwyczaje pewnego osobnika

  juz wie ze tesknicie
 14. Florek życie pod kloszem bez kontaktu z konfliktem i swoistego rodzaju walki płci jest małorozwojowe ;) umiejetnosc rozwiązywania konfliktów jest wrecz twórcze :)
 15. wrrr w domach dziecka tylko 1% są to dzieci do adopcji których rodzice zostali pozbawieni praw :) zdecydowana wiekszosc jest tam z powodu nieudolnosci rodziców :)
 16. wwrrr a wystep ostani pewne go homoseksualisty w wyborze miss USA to nie dyskryminacja? on wyeliminował dziewczynę i jeszcze wulgarnie po konkursie sie do niej odnosił a nikt nie potrafił tego powstrzymac bo zasłoniłby sie dyskryminacją :O to juz staje sie niesmaczne :O
 17. wwrr myslę ze ciekawym rozwiazaniem byłoby pozwolenie na adopcje dzieci przez pary homo ale powyzej 12 roku życia wtedy dziecko w sądzie samo decyduje czy chce byc przez takie osoby adoptowane ;)
 18. nie ale rozmawiali o tym ze mną :) ponadto zdarzało mi sie jako dziecku podejrzec rodziców w dwuznacznych sytuacjach :) nie jestem przeciwniczką par homo ale czasem ich demonstaracja bywa komiczna i załosna zarazem :) i jak napisałam adopcja przez takie pary jest dzis łatwiejsza w naszym kraju niz slub :)
 19. wierz mi Florek wbrew pozorom adopcja przez takie pary jest dzis w Polsce o wiele łatwiejsza niz ślub ;)
 20. Agent ciekawe jak tacy dwaj tatusiowie tłumacza dziecku skad sie biorą dzieci?:D:D
 21. nie wiem jakie potencjalne działanie uboczne ma stworzenie rodziny homoseksualnej :O ale wiem jakie znaczenie dla mnie miało miec kobiecą matkę i silnego osobowościowo konkretnego ojca ;) dziecko przechodzi w swoim rozwoju rózne etapy od fascynacji matką poprzez miłosc i przyjazn do ojca który powinien stawac sie autorytetem w zyciu dziecka. Nie wiem jaki podział rózl miałby uwidatniac sie w rodzinie gdzie mamusia i tatus sa podobnej płci ;)
 22. dop czyli mówisz o wyposrodkowaniu a jak juz ustalilismy autor/ka chce słyszec o skrajnosciach ;)
 23. Dop ;) ładnie ubrana a wypicowana to chyba dwa rózne odniesienia :)
×