Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

anamaria

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. anamaria

  Ogrodnictwo ekologiczne.

  Hej! Witam wszystkich w tren słoneczny zimowy poranek :) Jak tam po świętach?? Wypoczęci, objedzeni, a może jeszcze w gościnie? Nie zaglądałam przez święta do internetu, to dopiero dziś odkryłam, że eko nie działa :( więc hajda do "źródeł".
 2. anamaria

  Ogrodnictwo ekologiczne.

  Dziewczyny, wtrącę i ja swoje 3 grosze w sprawie kąpieli podczas ospy wietrznej. Moja wnuczka chorowała na nią miesiąc temu i jak najbardziej była kąpana. Przecież dziecko gorączkuje, poci się,a pot jeszcze bardziej podrażnia te wypryski. Szybki, delkatny prysznic nie szkodzi, a wręcz pomaga. Osuszać skórę trzeba delikatnie, żeby nie rozdrapać krostek. No i gencjanować. Gencjana lepiej przysusza, bo puder w płynie hamuje dostęp powietrza. To tyle z najnowszego frontu walki z ospą!
 3. anamaria

  Zagroda babuszki

  Cześć! Szelka, trąbiłam Ci o tej książce jeszcze w wakacje! Przeczytałam ostatnio trzecią część (dostałam od Mikołaja) i teraz trzy tomiska leżą i czekają na Ciebie. Wczoraj widziałam w księgarni pięknie wydaną I i Ii część - oprawione razem w sztywne płócienne okładki, ale ta cena! 76 zł.
 4. anamaria

  Zagroda babuszki

  Buuu zapomniłam już jak się robi buźki :(
 5. anamaria

  Zagroda babuszki

  Farmerko, Borosiu, Sagi, Cebulko, Amitko, Emmi i wszystkie pryjazne dusze zagrodowe (kiss) (kiss) (kiss) Sprostuję tylko, że w 2008 roku odbyły się nie dwa, a trzy nasze zloty: maj/czerwiec u Niny, sierpień - u Sagi i wrzesień u Tuurmy.
 6. anamaria

  Zagroda babuszki

  Farmerko, proszę wciągnij mnie na listę +1 (wnuczka 5 lat miłośniczka zwierzyny wszelkiej). Namiot jakiś do czerwca wytrzasnę (stary, pamiętający lata 80-te poszedł był na śmietnik niedawno).
 7. anamaria

  Zagroda babuszki

  Witam dziewczyny :D I mnie tu daaawno nie było, ale podczytywałam Was czasami. Uzupełnię Cebulkę ( bo się farmerka może wystraszy Basiną aktywnością), że nie pozna grządek - taki będzie na nich porządek!
 8. anamaria

  Ogrodnictwo ekologiczne.

  Dziewczyny, bardzo dziękuje za pmięć i tyle ciepłych życzeń. Wzruszyłam się
 9. anamaria

  Ogrodnictwo ekologiczne.

  WITAM NOWE OGRODNICZKI. To znak, że wiosna niedługo!!!
 10. anamaria

  Ogrodnictwo ekologiczne.

  Witam wieczorkiem. U nas też wiało aż miło. Na mojej ulicy wywróciło znaki drogowe! Kotkaa, no z tym storczykiem to pomysł genialny (od dawna wiadomo, że najlepsze są proste pomysły :) Sprawdzę, czy i u mnie w OBI są takie przeceny.
 11. anamaria

  Ogrodnictwo ekologiczne.

  Witajcie! A dwa lata temu? Składaliśmy gratulacje Minimisi - przyszej mamusi; był straszny mróz (- 28st u Onaeli) i słuchaliśmy sobie Vivaldiego pdesłanego przez Wertera, dyskutowaliśmy o kwiatach dla motyli i o świątyni Wang w Karpaczu obrośniętej tajemniczym pnączem. I nie pamiętam, czy w końcu to pnącze zostało zidentyfikowane??? Pozdrawiam Was ciepło z całkiem dziś wiosennej stolicy (hi hi moje canny przeprowadziłam właśnie na balkon).
 12. anamaria

  Ogrodnictwo ekologiczne.

  O kurczę, przegapiłam takie święto ! I ja kochani dziękuję Wam, że jesteście tu na dobre i złe chwile Za parę dni, 4 lutego stuknie nam trzecia rocznica! Spotkajmy się tu wszyscy i zróbmy bal jubileuszowy! Kati, szykujemy stoły ;) , Andrzej - szykuj muzykę! :D Dziewczyny - zróbcie sie na bóstwa!!!
 13. anamaria

  Ogrodnictwo ekologiczne.

  Kochani :D Wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem i z gościem, co szczęście niesie! Wesołych Świąt! A w Święta, niech się snuje kolęda i gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - pod świeczek łuną jasną, w dniu Bożego Narodzenia - radości wszelkiego stworzenia. Więc niech pełnia tej radości zawsze w sercach Waszych gości. Wesołych Świąt! Nie mogę wejść na ekotopik :( czy coś się popsuło?
 14. anamaria

  Ogrodnictwo ekologiczne.

  Ojej! Jakaś telepatia chyba tu działa, bo wszystkie rzadko tu już zaglądamy (a ja to chyba już z pół roku) i nagle jak na komendę pojawiają się kolejne duszyczki, by wspomóc dobrym słowem Emmi :) Emmi, kochanie, Baś dobrze Ci radzi - nie rób nic przeciwko sobie, ale od siebie dodam, byś nie robiła także nic pochopnie. Kryzysy się zdarzają, ale mają to do siebie, że mijają jak zły sen. Prawo jazdy zrób koniecznie! A jak Twoje studia? Kontynuujesz, czy przerwałaś? Synuś w nowej szkole się zaaklimatyzował? Chociaż może to jeszcze zbyt krótki czas by móc odpowiedzieć. Pozdrawiam Cię i gorąco ściskam i uszy do góry! Będzie dobrze! Musi być!!!
 15. anamaria

  Ogrodnictwo ekologiczne.

  Witam wszystkie Grzebułki Ziemne! Dawno mnie tu nie było, muszę nadrobić zaległości w czytaniu :) Yuuukkka, na moje oko Twoja daturę wtryniają przędziorki. Ja z nimi walczę co roku na balkonie, bo upodobały sobie mój powój. Spróbuj opryskać środkiem o nazwie Dithane - pomaga.
×