Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Reaktywacja Again

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Za długie. Streść to w paru zdaniach albo...
 2. Paweł Reaktywacja Again

  Telefon

  Zażądaj billingu albo go wywal. Prawie na bank ma inną.
 3. Paweł Reaktywacja Again

  dzwoni kiedy chcę

  Walczyć o dziewczyne? Po co? buehehehehe
 4. Paweł Reaktywacja Again

  Czy on mnie jeszcze kocha

  >>>24 1. Już raz się żegnałaś wiec po co znów piszesz? Coś z głowa? 2. Brawo - pierwsza wypowiedź bez błędów ortograficznych. Pisałaś w Wordzie? :D 3. No oczywiście że ci to nie przeszkadza. Plebejusze są pozbawieni ambicji. 4. Piszesz ze miło sie rozmawia a potem że nerwy sobie psujesz. Bełkoczesz czy chciałaś mi dosrać ale jesteś za głupia by zrobic to z sensem?
 5. Paweł Reaktywacja Again

  Czy on mnie jeszcze kocha

  >>>24 1. Popraw ortografię. Stylistykę i interpunkcję litościwie pominę 2. Nie uważasz się za plebejuszkę? Na jakiej podstawie? 3. Dodatkowo masz urojenia, nie użyłem tego zwrotu. Daj linka. Reasumując: Jesteś wulgarną plebejuszką bez szkoły, do tego mitomanką.
 6. Paweł Reaktywacja Again

  moj maz, swinger party, jego poglady i ja

  No cóż...on jest pragmatyczny do bólu :D
 7. Paweł Reaktywacja Again

  najprawdopodobniej jestem w

  Nie ma znaczenia czy tej piątce popuściłaś szpary czy tylko obciagalas, dałaś sie obmacywac itd. To bez znaczenia. Miało cie 5 facetów. Jesteś bezwartościową, łatwą. pustą matką bękarta.
 8. Paweł Reaktywacja Again

  najprawdopodobniej jestem w

  Powstaje pewien dylemat czy taki bękart powinien zobaczyć światło dzienne. Z jednej strony jeste przeciwko aborcji z drugiej uważam że ktoś o takiej puli genetycznej (puszczalska i tępawa matka) będzie tylko ciężarem dla społeczeństwa. Ale w sumie ktoś musi kopać rowy, ktoś musi pracować w burdelach.
 9. Paweł Reaktywacja Again

  Czy on mnie jeszcze kocha

  >>>24 1. Popraw ortografię. Po raz drugi ten sam błąd :o 2. Naturalny bo mężczyźni są z natury bardziej agresywni. Facet który od czasu do czasu nie wydrze ryja nazywany jest \'ciepłymi kluchami, ciotą albo co gorsza pedałkiem\' 3. Najbardziej hałaśliwe są idiotki i histeryczki. Wielokrotnie sprawdzone i potwierdzone 4. Masz plebejskie słownictwo. Widać że jesteś z nizin społecznych - wulgaryzmy, marna ortografia, stylistyka... 5. Tu nie chodzi o odwagę tylko o pragmatyzm. Lepiej mieć dwa tyłki do obrobienia niż jeden. Jak mu się nowa panienka znudzi to ma na telefon starą, która przyleci samolotem.
 10. Paweł Reaktywacja Again

  najprawdopodobniej jestem w

  Następna łatwa larwa. Co powiesz swojemu bękartowi jak się kiedyś zapyta dlaczego ma w metryce \'ojciec nieznany\'. Opowiesz jaka mamusia była puszczalska?
 11. Paweł Reaktywacja Again

  najprawdopodobniej jestem w

  A ilu miałaś facetów w łóżku? Liczy się każdy kontakt o podłożu erotycznym a nie tylko stosunek.
 12. Paweł Reaktywacja Again

  Czy on mnie jeszcze kocha

  >>>24 1. Popraw ortografię. 2. Podniesiony głos u mężczyzny jest w pewnym sensie naturalny. U kobiety oznacza najczęściej histerię. 3. Facet ma prawo nie chcieć być z histeryczką. Zapewne nią jest skoro dodatkowo zwierza się na Kafeterii :o 4. Co można wybaczyć żonie, nie wybacza sie jakiejś przelotnej miłostce. 1,5 roku na odległość to jak 2 miesiące normalnego związku.
 13. Paweł Reaktywacja Again

  jestem dziwna bo..

  To wygląda jak rozmowa czubów w wariatkowie: Czub nr 1: chyba jestem dziwny bo wydaje mi się że jestem Napoleonem Czub nr 2: to normalne, ja czasem jestem Cezarem Czub nr 3: witaj w klubie, ja bywam od czasu do czasu papieżem. Jak widzisz to zupełnie normalne że wydaje cie się że jesteś kimś, kim nie jesteś. :o :o :o Leczcie się. Wszystkie.
 14. Paweł Reaktywacja Again

  najprawdopodobniej jestem w

  ile masz lat dziecko?
 15. Paweł Reaktywacja Again

  Czy on mnie jeszcze kocha

  >>>24 Ale to ona darła ryja a nie on. Widocznie facet ma uczulenie na histeryczki.
×