Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mortifer

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez mortifer

 1. Nie ważne ile masz trudu ze znalezieniem imienia... ONO już ma imię, Ty tylko musisz je wypowiedzieć. A potem klamka już zapadła. Dlatego pomyśl o swoim imieniu. Było od tak, po głupku wymyślone po kłótniach i szperaniu w kalendarzach... Imię to nic innego jak coś, jak słowo, które kochamy w sobie nad życie. Ktokolwiek by je wymyślił.
 2. mortifer

  proszę o poradę

  Odpowiem tobie tak jak odpowiedzieli by wszyscy czytając te obszerne niedojrzałe wypisane przez ciebie głupoty. Masz kogoś dla kogo coś znaczysz, ale mimo to uganiasz się za kimś kto ma cię głęboko w d***e. Zrezygnuj z miłości i poleć za wiatrem. Jak głupi on tak głupia i TY.
 3. Nigdzie nie ma aż tak doskonałego lekarza. Musisz zadbać sama o siebie i o swoje dziecko. Lekarz tylko doradzi lub wspomni ale nie da dobrej rady. Od rad są mamy i babcie.
 4. mortifer

  u kogo powiekszyc biust we wroclawiu

  U księgowego. Ponieważ być głupim to za mało. Należy jeszcze cycki do góry wznosić. A charakter to rzecz uboczna. Życzę wam wszystkim abyście q***ami zostały :)
 5. Czasem wiemy (odczuwamy) kiedy nas ktoś olewa. Nie masz prawa mieć wyrzutów sumienia. Nie złożenie życzeń to nie to samo co nakłamać na jej temat byle by poczuła się z tym źle. Sama się odsunęła. Jak ma problem powinna napisać.
 6. Ja mam sny, w których wiem, że to sen i idę gdzie mnie oczy poniosą. Nie przejmuję się znaczeniem. Wszyscy i tak gonimy ku śmierci, niszcząc siebie wzajemnie. NIE MA SNÓW WRÓŻĄCYCH DOBRO.
 7. mortifer

  Czy to prawdziwa miłość ?

  Idziesz prostą drogą. Łatwiej jest zmusić bliską osobę aniżeli zdobyć się na odwagę i zaproponować wspólne wyjście komuś obcemu. Za dużo się onanizujesz. Wyjrzyj przez okno. Tam też są ludzie.
 8. mortifer

  dziewczyna poznana na czacie

  Szukaj pracowitej, zaradnej, oddanej rzeczy, którą robi. Nie szukaj siebie, ponieważ każda, która pasuje do ciebie to LEŃ.
 9. Być inteligentnym, a po studiach to, nielicha różnica. Studia nic nie dają. Jedynie psychologiczną pozycję do zwalczania człowieczeństwa w zarodku. Idiota po zawodówce jest tak samo głupi jak i ten po studiach. Dlatego powiem jedno. Gruby jest głupi a wysoki mądry. Te dwa stereotypy ciągle są na czasie. A WY NADAL IDIOTAMI.
 10. mortifer

  Jest mi glupio

  Niczego nie żałuj. Żałuj wówczas kiedy przyłapie cię twoja dziewczyna z inną, lub nauczycielką.
 11. mortifer

  Życie za granicą Szwecja

  Cytat: "Szczęśliwa będę na pewno" To duża pomyłka. Mnie jakby to powiedział dziesięć lat temu też bym napisał, że głupi. Że razem... Tam nie masz nikogo. Mąż, żona, dziecko... to coś zawsze z błahego powodu milczy lub się buntuje. A TY nie masz do kogo się odezwać. Ale na cóż doświadczonemu doradzać niedoświadczonej. Doświadczony głupi, a niedoświadczona mądrzejsza :)
 12. mortifer

  Dziewczyna zostawiła mnie po 4,5 roku.

  Rozstania zawsze bolą. Nagle nie masz co ze sobą zrobić. Zacznij ćwiczyć. Popraw swoją sylwetkę. Umięśnij ją. Nabierzesz pewności siebie. Zacznij patrzyć w niebo. Chmury zawsze przepowiadają dobre. Olej srom. To tylko dzieci i kręcenie w brzuchu, że myślisz tylko o sobie.
 13. mortifer

  analizy budżetowe pomoc

  Ażeby zakamuflować to co się skradło i włożyć do tego co chce się skraść.
 14. mortifer

  Życie za granicą Szwecja

  Zagranica to pułapka. Brak rodziny, brak znajomych, brak podwórka. Zagranica daje tylko i wyłącznie coś o co biegamy w Polsce, a co za granicą nie daje nam szczęścia. PIENIĄDZE. Za granicą życie przelewa się pomiędzy palcami kiedy w ojczyźnie nabieramy je w dłonie.
 15. mortifer

  Kuzynka zgrywa damę

  Nie ma ludzi optymistycznie patrzących na życie. Chyba, że są psychicznie chorzy. Nie musisz mnie okłamywać. Po prostu nie spotkaj się z nią. Ona inaczej nie zrozumie, że robi ludziom co złego.
 16. mortifer

  Kuzynka zgrywa damę

  Cytat: "Dlaczego jestem tak samo idiotyczna jako ona? Po prostu nie chcę się od niej ot tak odwrócić. " Znaczy to, że przesadziłaś i albo ona tobie imponuje, albo nie masz nikogo kto by z tobą chciał rozmawiać. Jedziecie na tym samym wózku.
 17. mortifer

  analizy budżetowe pomoc

  Analiza to przewidywanie. Ile przewiduje gmina dochodów, a ile wie, że będzie ją kosztowało utrzymanie wszystkiego co pod nią podlega. dlatego Np. Ulice będą remontowane w przyszłym roku, a lekarze będą przyjmowali mniej ludzi aniżeli w roku ubiegłym. Ale wynagrodzenia urzędników podskoczą o pół procenta.
 18. mortifer

  Kuzynka zgrywa damę

  Jesteś tak samo idiotyczna jak ona. ONA to twoja obsesja widzę. Mam brata rodzonego. Żona jego odwróciła go od całej jego rodziny. Był ból ale teraz kiedy wzajemne odwiedziny zminimalizowałem do zera życie nabrało innych barw. A TY rób jak sama chcesz. "Dystans to jedyna rzecz, która uczy drugiego człowieka szacunku."
 19. Napiszę inaczej. Facet w kobiecie widzi tylko dziurę. Jeżeli obok, kiedy leżycie wkładając sobie palce do d**y nie leży kolega to ON włożyłby tobie wszystko co mu odstaje od ciała. Dlatego musisz z im pogadać, a nie analizować.
 20. mortifer

  analizy budżetowe pomoc

  Analiza budżetowa to coś, co pozwala tobie przewidzieć ile, na co, i komu zapłacisz i czy wystarczy tobie do końca miesiąca. Ale jest na to i lepszy sposób. Załóż darmowe konto, za które nie będziesz musiała nic płacić. Przelewaj na nie około 800,- złotych na żywność. Z pozostałości wypłat (jeżeli są dwie) zapłać rachunki, z z tego co zostanie podziel równo na dwoje. Są pieniądze na jedzenie, są własne i każde z was na na piwo. Z jednej wypłaty tego nie zbudujesz. Przy jednej wypłacie analiza budżetowa to, wyrzekanie się wszystkiego i ograniczanie do minimum.
 21. Boi się. Na sto procent jesteś dla niego atrakcyjna. Nic więcej nie da się dodać. Cierpliwości.
 22. mortifer

  Kuzynka zgrywa damę

  Wszyscy są tacy. Należy ograniczać kontakty z takimi ludźmi i stosować dystans, ażeby nie miały sposobności górowania. Tacy ludzie nie są szczęśliwi. Nie dzielą się kłopotami. Wszystko duszą w sobie. Potem czeka ich tylko zgorzkniałość. Wystarczy tylko poczekać.
 23. Zrobił tobie palcówkę. To nie chodzi o twoją otyłość. Być może też jest prawiczkiem. Pamiętaj, że obcowanie z drugim człowiekiem to krok, którego już nigdy nie da się cofnąć. Potem jest już tylko gorzej.
 24. mortifer

  Kryzys w małżeństwie

  Zagranica pozbawia nas wszystkiego co serce nosi. Daje nam pieniądze i zadowolenie obcych ludzi, że jesteśmy. Należy podjąć decyzję i wrócić do korzeni. Dla mnie (żyję w Holandii) kobieta wiążąc się z obcokrajowcem jest sama sobie winna.
 25. mortifer

  Tesknota

  Zapisz się na kurs tańca, albo idź do wieczorowej szkoły. Idź tam gdzie bywają ludzie obu płci. Nieśmiałość zabija tylko wówczas, gdy siedzisz sam w domu.
×