Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wielb.pończoch

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. wielb.pończoch

  DUŻA ŁECHTAKA U KOBIETY - TO CHYBA OGROMNY SKARB?

  Dużą łechtaczkę jest łatwiej pieścić. Po za tym duża jest piękna i nie ma o czym dyskutować.
 2. wielb.pończoch

  pończochy czy to głupio

  Tak Drogie Panie, pończoszki to jest to! Cieszę się, że są jeszcza na świecie kobiety noszące pończoszki i to noszące często i chętnie. Jadnak jest ich jeszcze zbyt mało! Kochane Panie zróbcie coś, aby grono wielbicielek pończoszek powiększyło się - wtedy życie będzie przyjemniejsze, radośniejsze. Pozdrawiam, Tomek
 3. wielb.pończoch

  pończochy czy to głupio

  Do ona 22478 To prawda, że kobiet noszących pończoszki jest mało. Większoćć pań nosi te wstrętne, uciskające, krępujące w kroku rajstopy. Nie wiem dlaczego, ale tak jest. Skoro Ty lubisz nosić pończoszki to super, gratuluję dobrego wyboru. Tylko prawdziwe kobiety noszą pończoszki! Niczym sie nie przejmuj i noś je dalej. Faceci uwielbiają kobiety w pończoszkach.
 4. wielb.pończoch

  pończochy czy to głupio

  Do /ona22478/ Ja wprawdzie jestem facetem, ale skoro Ty lubisz często nosić pończoszki to chciałem Ci serdecznie pogratulować dobrego wyboru! Prawdą jest, że w naszym dziwnym kraju niewiele kobiet nosi pończoszki, większość to rajstopowiczanki. Ty jednak jesteś ponad tą statystyczną masę i masz nad pozostalymi paniami ogromną przewagę, o czym chyba nie wiesz. Panowie uwielbiają kobiety w pończoszkach, więc na nikogo się nie oglądaj tylko noś je, tak jak nosisz. Ratuj kobiecość u kobiet, bo teraz tragednia z tym jest. Ona22478 - zapomniałaś napisać jakie pończoszki nosisz, do paska czy tylko samonośne? POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE I JESZCZE RAZ GRATULUJĘ DOBREGO WYBORU!!!
 5. wielb.pończoch

  DUŻA ŁECHTAKA U KOBIETY - TO CHYBA OGROMNY SKARB?

  Do penisa to jej jeszcze dużo brakuje! Taka łechtaczka jest super! Wilele oddałbym, aby moja Pani taką miała.
 6. wielb.pończoch

  DUŻA ŁECHTAKA U KOBIETY - TO CHYBA OGROMNY SKARB?

  Kochanie, To wspaniale, że taką masz - jak piszesz. Jesteś szczęściarą! A może zamieściłabyś fotkę, niech niedowiarkowie zobaczą, jaka powinna być łechtaczka. Pozdrawiam.
 7. wielb.pończoch

  DUŻA ŁECHTAKA U KOBIETY - TO CHYBA OGROMNY SKARB?

  To prawda, że jednemu podobają się duż, dorodne łechtaczki, a innemu małe.Ale nikt przeciez nie mówił o łechtaczce wielkości męskiego członka lub podobnych. Z reszta aż takich wilekich chyba nie ma!
 8. wielb.pończoch

  DUŻA ŁECHTAKA U KOBIETY - TO CHYBA OGROMNY SKARB?

  Tak, tak duża łechtaczka jest super seksy!
 9. wielb.pończoch

  Wstydze sie swojej cipki

  Jeżeli na tym zdjęciu to Twoja cipka to nie ma się czego wstydzić. Normalna! Nie widzę w niej nic dziwnego, choć lepsze byłoby zdjęcie jej od przodu. Na tym nie widać szczegółów.
 10. No tak, nie ma innego sposobu, aby przekonać się czy kobieta w danej chwili ma na sobie pończoszki czy rajstopki, jak tylko zajrzeć pod spódniczkę. Ale to w normalnych warunkach nie jest możliwe. Więc niestety patrząc jedynie na kobiece nogi od kolana w dół nie ma najmniejszych szans, aby rozpozać czy pani jest pończoszanką, czy rastopowiczanką. Jedan w dlalszym ciągu nie dam się przekonać to twierdzenia, że wiele kobiet w naszym kraju nosi pończoszki. Tych, które noszą pończoszki, nie tylko od wielkiego święta, jest na prawdę bardzo mało. POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKIE PANIE NOSZĄCE POŃCZOSZKI!
 11. wielb.pończoch

  Wstydze sie swojej cipki

  Masz wspaniałą cipkę, ciesz sie i nie słuchaj głupiego gadania! Im większe wargi, im bardziej wystające tym seksowniejsze.
 12. wielb.pończoch

  wyglad pipki

  Giętki iMańku - masz rację! To prawda co napisałeś.
 13. do WARKOCZ KOMETY Masz rację, pończoszki do paska są super seksowne i kobieta w nich wygląda szałowo. Szkoda tyko, że zakładasz je wyłacznie do łóżka. A można zapytać kto namówił Cię do noszenia pończoszek?
 14. A po co coś chesz z nimi robić? Po co? Takie wystajace, obfite są piękne! Seksowne i zmysłowe!
 15. wielb.pończoch

  mam duża łechtaczke

  Duża łechtaczka to ogromny skarb. Ta, którą taką ma jest szczęściarą! Niejedna pani chciałaby mieć dużą, dorodną łechtaczkę. Niestety większość ma małe!
×