Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

miła

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Przesadzasz trochę wypowiadając się w mojej sprawie. Przykro mi, że Was coś takiego spotkało, ale nie łącz spraw. Mi nie chodzi o przemoc fizyczną, chociaż ona tez sie kiedyś zdarzyła, tylko o psychiczną. O fizyczna się nie boje, bo moja ma dużo starszego brata, który chodzi na zajęcia ze sztuk walki i moja z nim często trenuje dla zabawy. Nie jest to cielątko co stoi i patrzy. Nie chce tylko by myślała, że rodzice za nią wszystko załatwią, albo będzie miała za sobą zawsze brata. Chce by dawała sobie sama rade. W innych relacjach potrafi się odnaleźć, tylko ta młoda jest jej problemem. A ja nie mam zamiaru pokazywać mojemu dziecku, że wszyscy są tacy wspaniali i w życiu dorosłym będzie na takich trafiać. Ta młoda jest tylko na pl zabaw i zawsze z córka jestem. Bierna bym była gdybym z innymi matkami plotkowała.Nawet bym nie widziała zachowań tamtej młodej względem mojej. I chyba, to ze tu pisze o swoim problemie świadczy, ze chce coś zrobić.
 2. Ok. Zaczynasz mnie obrażać. Nie jestem bierna. Jeśli widzę, że coś się zaczyna odciągam moje dziecko i próbuje zainteresować czymś innym. Nie zawsze to robie, bo czekam na rozwój sytuacji. Czasem rozpływa się to, a czasem moja przychodzi do mnie i po fakcie mówi co tamta mloda jej powiedziala. Nie rozmawiamy o tym na pl. Zabaw. Moja chętniej rozmawia bez dzieci i nie chce na placu.To że nie wchodzę w psyskówki z 4-latka, to nie świadczy o mojej bierności. Ja też chce wychowywać moje dziecko a nie obce. Jest tu wiele cennych opinii i chętnie skorzystam z rad. Plus rozmowa tu otworzyła mi bardziej oczy na calokrztalt. Aaa... I ten plac to nie jest spęd. Jest to plac przy bloku. Ogrodziny, na kod i przychodzą tam tylko rodzice z dziećmi z Naszego bloku. Nikt wiecej. Dzisiaj pl był pusty z powodu deszczu ale przy najbliższej okazji porozmawiam z ojcem tej małej.
 3. Moje dziecko pierwszego zęba mialo w wieku 18 miesięcy. Teraz ma niecałe 4 lata. Bałam się (koło 12miesiaca) ale mądra lekarka powiedziała: "A co Pani jest w stanie coś teraz zmienić? Nawet jak zrobi Pani przeswietlenie, to nikt Pani nie wstawi zalążkow zęba. " Kontrola witaminy D, wapno w jedzeniu i czekaliśmy.
 4. Czytam was i mam to samo zdanie co do mamy. Ona swojej mamy nie chce słuchać a na pl.zabaw inne mamy jej nadskakują, bo nie chcą by ich dzieci były przez nią źle traktowane. I ona chyba myśli, ze inne mamy tez takie "fajne" są jak jej mama. Ojcowie na pl.zabaw to siedzą jak na szpilkach i nie nadskakują dzieciakom. Jak któreś jest niegrzeczne, to ojcowie reagują i zabierają dzieciaki z pl.zabaw. Matki jednak chcą sobie pogadać i dziećmi zajmują się przy okazji. Pl.zabaw jest zamknięty, na kod, wiec nikt z zewnątrz nie wejdzie. Czują się jak u siebie.
 5. moja przyniosła kiedyś kredę i młoda chciała ale nie podeszła. Ja zwołałam dzieciaki, żeby się "poczęstowały" ale malowanie trwało do momentu jak młoda nie zaczęła wymyślać rzucanie kredą w dal. Ja to chyba pogadam z jej ojcem. Bo matka to taka trochę zakręcona i wiecznie rozchichotana.
 6. Mój mąż nie raz z córką wychodzi na pl.zabaw i tylko jak jest z nim, to młoda jej nie dokucza. Mój mąż nie ma okazji odezwać się do jej matki, bo wszystko jest takie cukierkowe. Młoda chodzi też, jak w zegarku przy swoim ojcu.
 7. Chyba aż tak nie będę matki straszyć. To są czterolatki a nie nastolatki. Takie kroki prawne to już w ostateczności się stosuje.
 8. Na naszym (przyblokowym) pl. Zabaw króluje mała dziewczynka ( lat 4), która ustawia moją córkę ( lat.3.5). Już z daleka krzyczy, że moja nie może się bawić. Kiedy nie reagujemy, to młoda popada w jakiś szał. Psuje wszystkim zabawe. Matka nie reaguję a dzieci się złoszczą na moją, bo po co ona swoją osobą denerwuje ich koleżankę, która już sobie ich ustawiła? Nie wiem dlaczego mojej nie lubi. Chociaż...Nie zależy mi na jej lubieniu, tylko na tym by moje dziecko mogło się bawić na pl. który też jest naszą własnością. A młoda potrafiła moje dziecko nie raz uderzyć. Kiedy przejezdzalismy z córką przez pl.zabaw i nagle młoda dobiegła do mojej i z agresją ją uderzyła i szarpała wózek. Dopiero udało się ją odciągnąć przez matkę. Nie wiem dlaczego moja jej tak przeszkadza. Nie znamy się. Tyle co na placu. I nigdy nie wchodziłam w jakies relacje z nią i z jej rodzicami. Nie wiem jak reagować. Matka młodej reaguje jak się jej chce. Ale też rozumie, że nie zmusi jej do polubienia mojej. Ja Nic nie reaguję jak nie muszę. Pozwalam córce samej uczyć się jak reagować na zaczepki. Jednak wczoraj młoda przesadziła. Chodziła za moją i ją szarpała mówić "wynocha". Chętnie bym młodą ustawiła ale tu nie chodzi o jej wychowanie, tylko o wychowanie mojej. I nie wiem co robić.
 9. to Ci polecam ten zalew.fajnie jest. tu jest kamerka on-line www.tarnobrzeg.it/index.php/content/kapielisko-i-plaza-nad-jeziorem-machowskim.html www.tarnobrzeg.it/index.php/news/2012/5/2/jezioro-tarnobrzeskie-2012/
 10. ale trudno jest komuś doradzić jak mieszka ta osoba np w Wrocławiu.Nie polecę Ci zalewu w Tranobrzegu gdzie jest świetna plaża jak pewnie w Twoich okolicach sa takie miejsca.
 11. Wszystko zależy jak daleko chcesz jechać. Ja polecam UJAZD i zamek Krzyżtopór, Polecam tez w Szydłowie zamek ale jak sa na nim jakieś imprezy. Kurozwęki i Bizony.Fajne miejsce na rodzinny wypad. Baranów Sandomierski. Jak byście byli przejazdem w okolicach Szczucina( tam jest most przez Wisłe) to polecam miejscowość Zalipie zwiedzić i kolorowe domy. Ciekawa atrakcja sa Baseny mineralne w Solcu-Zdroju.warto o nich poczytać bo sa bardzo zdrowe. W tych okolicach masz jeszcze Pacanów. Jak interesuje cie Pustelnia w Rytwianach to polecam dla wyciszenia się. A w okolicach Kielc jest świetny Skansen w Tokarni i Zamek w Chęcinach ale nie wiem czy teraz nie jest zamknięty.Aaa... j Jaskinia RAJ. Sandomierz tez jest ciekawy. wszystko zależy co lubicie i jak daleko macie.
 12. miła

  Odnawianie szafy - lepiej okleiną czy farbą?

  @do ShatynaI przecież to wszystko to photoshop lub inny program graficzny...w zyciu nigdy tak nie wyjdzie jak na zdjeciach z tej aukcji allegro...
 13. miła

  alkohol na impreze

  soplica orzech laskowy...pycha!
 14. czosnek- naturalny antybiotyk... tylko kup POLSki nie z Chin...
×