Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

zakłopotka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. zakłopotka

  Pieniądze czy miłość?

  Nie dziwi mnie fakt, że w życiu Ci się nie wiedzie. Przede wszystkim popracuj nad ortografią bo woła o pomstę do nieba.
 2. zakłopotka

  umre :(

  Skoro tak, to zmień coś :P
 3. a jaki był powód ich decyzji ?
 4. zakłopotka

  umre :(

  Na szczęście od takich "problemów" nikt, nigdy nie umarł. Zresztą, co to za związek, w którym wymagasz, żeby było "jak dawniej" - nuda wszechobecna :D
 5. zakłopotka

  Myślenie o byłym...

  Mnie dziwi, że mając kolejnego faceta, i w miarę normalne z nim życie, interesujesz się sprawami byłego faceta, w dodatku masz czas o nim myśleć, i do tego oglądać zdjęcia jego kolejnej dziewczyny. Moim zdaniem, to chore. :O
 6. Nie bądź kobieto nadpobudliwa. Zajmij sę sobą, a jemu daj zająć się tym, co lubi. Zbyt częsty kontakt, nie jest wskazany.
 7. zakłopotka

  czy facet jak flirtuje z kobieta

  Myslę, że facet podtrzymuje konwersację. Gdyby flirtował, zachowywałby się inaczej, śmielej. To o czym piszesz, jest zwykłą rozmową i nie widzę w tym nic z flirtu. Przypuszczam też, że Tobie na tym bardzo zależy, a facet jest po prostu grzeczny. Ech, ta wyobraźnia...;)
 8. zakłopotka

  Chcę oszalec z miłości

  To szalej, kto Ci zabroni ? :D
 9. zakłopotka

  czy facet jak flirtuje z kobieta

  On nie flirtuje z Tobą, on jest po prostu mily :D
 10. zakłopotka

  Czy chlopak hindus to wstyd ?

  Daruj sobie tę znajomość, skoro stać Cię na innego. Przecież ten chłopak wyznaje inną religię, inna jest jego kultura i inne zwyczaje. Zastanów się po co pakować się w taki związerk, skoro pod dostatkiem jest mężczyzn blizszych Twojej tradycji ?
 11. Ja na Twoim miejscu, bałabym się, że tak mu zostanie :D
 12. do faceta - ważniejszy ? w jakim sensie ? w takim, że stać Cię chwilowo na parę takich rzeczy, na które nie stać np.Twojego sąsiada ? ;) To nie jest "ważność, a rywalizacja" !. Wartość człowieka nie mierzy się posiadanymi przez niego zasobami materialnymi. Bogactwo samo w sobie jest dla niektórych wręcz przekleństwem.
 13. Jeśli lubisz "wyliczać" i "kalkulować", to zostań księgową ;) Dbanie o to, żeby przyszły mężczyzna miał dzięki Tobie wszystko, to chore ponieważ jeśli będziesz go rozpieszczała, on nigdy nie będzie dbał o siebie. Stanie się bezradny jak dziecko bo Ty zrobisz za niego wszystko. Co do skrupulatnego oszczędzania - to też chore bowiem traci się przy tym wiele okazji do zasmakowania czegoś innego niż wycieczki zagraniczne do Egiptu i Grecji. Zrób coś dla siebie, i przestań liczyć na okrągło te marne złotówki. ;) Szkoda na to życia, Twojej energii i czasu bowiem i tak nie zabierzesz tego ze sobą do grobu. :D )))
 14. Wiesz, że masz zadatki aby skończyć jak Ebenezer Scrooge z Opowieści Wigilijnej Dickensa? ;)
 15. zakłopotka

  jak go podejsc

  Nie rozumiem tego typu "podchodów". To nie jest jedynie Twój wybór. Skoro on tego nie chce, nie masz prawa go zmuszać żadnymi gierkami. Decyzje w związku podejmuje się wspólnie. Skoro tego nie omówiliście dokładnie, uważam, że żadna Twoja sztuczka nie przejdzie.
×