Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

zakłopotka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. zakłopotka

  czy facet jak flirtuje z kobieta

  Myslę, że facet podtrzymuje konwersację. Gdyby flirtował, zachowywałby się inaczej, śmielej. To o czym piszesz, jest zwykłą rozmową i nie widzę w tym nic z flirtu. Przypuszczam też, że Tobie na tym bardzo zależy, a facet jest po prostu grzeczny. Ech, ta wyobraźnia...;)
 2. zakłopotka

  czy facet jak flirtuje z kobieta

  On nie flirtuje z Tobą, on jest po prostu mily :D
 3. zakłopotka

  Czy chlopak hindus to wstyd ?

  Daruj sobie tę znajomość, skoro stać Cię na innego. Przecież ten chłopak wyznaje inną religię, inna jest jego kultura i inne zwyczaje. Zastanów się po co pakować się w taki związerk, skoro pod dostatkiem jest mężczyzn blizszych Twojej tradycji ?
 4. do faceta - ważniejszy ? w jakim sensie ? w takim, że stać Cię chwilowo na parę takich rzeczy, na które nie stać np.Twojego sąsiada ? ;) To nie jest "ważność, a rywalizacja" !. Wartość człowieka nie mierzy się posiadanymi przez niego zasobami materialnymi. Bogactwo samo w sobie jest dla niektórych wręcz przekleństwem.
 5. Jeśli lubisz "wyliczać" i "kalkulować", to zostań księgową ;) Dbanie o to, żeby przyszły mężczyzna miał dzięki Tobie wszystko, to chore ponieważ jeśli będziesz go rozpieszczała, on nigdy nie będzie dbał o siebie. Stanie się bezradny jak dziecko bo Ty zrobisz za niego wszystko. Co do skrupulatnego oszczędzania - to też chore bowiem traci się przy tym wiele okazji do zasmakowania czegoś innego niż wycieczki zagraniczne do Egiptu i Grecji. Zrób coś dla siebie, i przestań liczyć na okrągło te marne złotówki. ;) Szkoda na to życia, Twojej energii i czasu bowiem i tak nie zabierzesz tego ze sobą do grobu. :D )))
 6. Wiesz, że masz zadatki aby skończyć jak Ebenezer Scrooge z Opowieści Wigilijnej Dickensa? ;)
 7. zakłopotka

  Jak utuczyć faceta???

  Dlatego, dobrze radzę, skorzystaj z mojej rady :D
 8. zakłopotka

  Jak utuczyć faceta???

  Zamknij go w klatce, karm wszystkim co tuczące przez co najmniej miesiąc, nie pozwól mu niczego robić, tylko jeść. Ostatecznie pić, w przerwach na jedzenie. Czasem przywiązanego na smyczy puszczaj do WC.;) To jedyny sposób na to by radykalnie przytył.
 9. zakłopotka

  hihihi odnioslem sukcesss

  I czym Ty się chłopie podniecasz ? Swoją kasą ? :O Naprawdę uważasz, że Twoja kasa zrobi wrażenie na mądrej dziewczynie ? :D Zastanów się przez chwilę - jeśli do tej pory Twoja fizjonomia nie zrobiła na nikim wrażenia, to już na pewno Twoja fizjonomia + Twoja kasa, nie zrobi na pewno na nikim wrażenie. Oczywiście, od tej reguły mogą być wyjątki, ale te wyjątki, to doprawdy podobne do Ciebie kobiety, myślące tymi samymi co Ty kategoriami. Zyskuj sobie więcej zysków, i staraj się chłopie za wszelką cenę zrobić porządek ze swoim charakterem bowiem poglądy, które masz trącą skostniałą przeszłością
 10. zadzwoń po pogotowie. Tu nikt Ci na lepsze oddychanie nie pomoże. Możliwe, ze to coś poważnego
 11. To \"odwieczne\";) pytanie nawiedza raczej ludzi słabych. Życia nie trzeba przewalać do góry nogami tylko dlatego, że następuje jego wcześniejszy kres, ale tak żyć żeby nie trzeba było tego robić. Bo cóż tak naprawdę da ta zmiana, jeśli termin i tak się zbliży? Choćbyś nie wiem jak szalał, odejdziesz w pokorze
 12. zakłopotka

  łza na rzęsie mi sie trzęsie

  Można by powiedzieć: sama sobie zgotowałaś ten los. Przykre to, że tak wiele osób wchodzi w związki z żonatymi ludźmi i w dodatku oczekuje akceptacji i miłości bez zastrzeżeń, nie biorąc pod uwagę własnej godności.
 13. Ludzie to jednak są pomysłowi ;)
 14. zakłopotka

  SENS ŻYCIA

  Nie lepiej podać link ? Tu macie tę książkę http://www.dobryebook.pl/darmowe-ebooki.html
 15. Reklamy muszą być wolno podawane. ;)Zwłaszcza chodzące :D
×