Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Florek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Kobieceeem, a czy spokałaś kogoś kto miał 25 cm ?
 2. Cóż. Wydaje mi się że jeżeli ktoś ma dużego penisa, to zwyczajnie powinien się nim ostrożnie posługiwać.
 3. Florek

  Mój mąż znęca się nade mną psychicznie

  Killer Queen, im szybciej się z nim rozstaniesz tym lepiej. A tak w ogóle to zawsze możesz go zdzielić prawym sierpowym...
 4. Florek

  Mój mąż znęca się nade mną psychicznie

  Złóż pozew o rozwód. Jeżeli masz możliwość wyprowadzenia się z dziećmi, np. do swoich rodziców, to zrób to. Jeżeli mieszkacie w mieszkaniu które jest twoją własnością, to możesz też wymeldować męża.
 5. Musi mieć ładną figurę, wykazywać się wiedzą i stosować komplementy.
 6. Ajron-san, właśnie tak ! Jak ktoś otwiera sarkofag i próbuje włożyć faraonowi, to potem dopada go klątwa.
 7. I pamiętaj żeby zrobić prawo jazdy na wielbłąda.
 8. Moim zdanie jest takie że powinnaś zacząć od nauki obsługi AK-47. Ta umiejętność jest w krajach Afryki bardzo ważna. Tak samo jak umiejętność pisania i czytania.
 9. Hormonalne pigułki antykoncepcyjne działają już od zażycia pierwszej tabletki, a konkretnie to kilka godzin po jej połknięciu gdy tylko się strawi. Więc, Troskliwy, możecie się seksić bez zabezpieczenia już od trzech miesięcy. Jeżeli chodzi o skuteczność antykoncepcyjnych tabletek jednoskładnikowych (zawierających tylko Progesteron), to wskaźnik skuteczności Pearl'a wynosi dla nich 99,5% W przypadku tabletek dwuskładnikowych (progesteron i estrogen) skuteczność w skali Pearl'a wynosi 99,9% Dane z Wikipedii.
 10. Pozycja od tyłu sprzyja stymulacji punktu G (jest na przedniej ścianie pochwy).
 11. Florek

  mam bzika na punkcie anala

  Analomaniaczko, po prostu należysz do grupy miłośniczek seksu analnego. Zasadniczo to nic złego, ale bądź ostrożna w kwesti wyboru przedmiotów którymi się posługujesz.
 12. Florek

  jak on mógł mi to zrobić

  Smutna i zła żona napisała: "bo jest na to tylko jedna rada--lepiej się nie chajtać--i tyle!" Święte słowa. Zawarcie małżeństwa bardzo ogranicza pole manewru.
 13. Florek

  jak on mógł mi to zrobić

  Smutna i zła żona, proponuję żebyś wróciła do swojej matki. Jeżeli nie będzie cię z nim przez pewien czas, to może twojego męża najdzie refleksja i weźmie sobie do serca to co mówiłaś. Jeżeli nie, to weź rozwód.
 14. Florek

  puchnaca lechtaczka

  Zbyt intensywne tarcie może doprowadzić do zapalenia łechtaczki. Niech twój chłopak, Foniu, nie pieści jej przez kilka kolejnych dni. Po pewnym czasie twoja łechtaczka sama wróci do normalnego stanu.
×