Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mika7

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. To piękne co napisałaś.Dzieci odchowane.Nie bój się.Podjęłaś decyzję i już.Serce Cię pokierowało właśnie tam i właśnie do niego.Myśl optymistycznie.Wszystko się ułoży.Alkoholikiem jest się do końca życia ale nie oznacza to,że wszyscy wracają do alkoholu.Jedni z nim zrywają-drudzy nie.Tobie się na pewno poszczęści,zobaczysz."Lepiej zrobić coś i żałować niż żałować,że się nie zrobiło".Kochajcie się miłością dojrzałą a wszystko będzie dobrze,czego z całego serca Wam życzę.
 2. To piękne co napisałaś.Dzieci odchowane.Nie bój się.Podjęłaś decyzję i już.Serce Cię pokierowało właśnie tam i właśnie do niego.Myśl optymistycznie.Wszystko się ułoży.Alkoholikiem jest się do końca życia ale nie oznacza to,że wszyscy wracają do alkoholu.Jedni z nim zrywają-drudzy nie.Tobie się na pewno poszczęści,zobaczysz."Lepiej zrobić coś i żałować niż żałować,że się nie zrobiło".Kochajcie się miłością dojrzałą a wszystko będzie dobrze,czego z całego serca Wam życzę.
 3. To piękne co napisałaś.Dzieci odchowane.Nie bój się.Podjęłaś decyzję i już.Serce Cię pokierowało właśnie tam i właśnie do niego.Myśl optymistycznie.Wszystko się ułoży.Alkoholikiem jest się do końca życia ale nie oznacza to,że wszyscy wracają do alkoholu.Jedni z nim zrywają-drudzy nie.Tobie się na pewno poszczęści,zobaczysz."Lepiej zrobić coś i żałować niż żałować,że się nie zrobiło".Kochajcie się miłością dojrzałą a wszystko będzie dobrze,czego z całego serca Wam życzę.
 4. Każda z nas jest inna.Każda ma swoje sposoby.Każdą boli z innego powodu.Mnie nawet Tramal nie pomagał.Ja mam Ibuprom max.To mnie ogłupia.Zwijam się w kłębek i doprowadzam się psychicznie do takiego stanu,że zasypiam.Łykam ten lek kilka razy dziennie.Ktoś tu miał rację,żeby chodzić na czworakach.Ja włączam pralkę i się na niej opieram.Drgania mnie rozluźniają.Nie dźwigać ale zmusić się do chodzenia,Czekolada-tak.Do YUN-cytrusy wychładzają!Nie rozgrzewają!Znajduję sobie takie zadanie w domu,żeby je wykonać.Jak boli-chwila przerwy i do roboty!Nie denerwować się.I wreszcie-wyżyć się na facecie!!!Niech posłusznie masuje brzuszek i chociaż udaje,że słucha.Niech goni po herbatkę i przynosi termofor!I nie pyskuje!Taka jestem mądra......
 5. Kochanka nie jest szurnięta.Albo się mści albo jej się braciszek podoba.Postąpiłeś szlechetnie ale kobiety tego nie rozumieją-"Masz kochać i już-".Skończyło się między Wami.Nie masz prawa się wściekać.Przecież propozycja rozstania wyszła od Ciebie.A brat te też mężczyzna.Czyż nie?
 6. No i oczywiście napiszę ile mi zaproponowali.Tylko mnie nie zostawiajcie na pastwę losu bo na pewno zwrócę się do Was o radę!Widzę,że mogę na to liczyć!
 7. Do Skafanderka-woj.śląskie.Do najbliższego miasta-30 km.Do miasteczka-ok.12km.
 8. Ok.Teraz ma już obraz sytuacji.Wiem,co gadać.Dziękuję Wam serdecznie.Warto czasem spytać mądrzejszego.
 9. Nie,nie!Pytam Was o opinie,bo nie mam zdania.Nie wiem,co im powiedzieć.Ot co.
 10. Ale wiesz....Teraz nikt przy niej nie siedzi,tylko co dzień ktoś przyjdzie na godzinkę i jakoś leci.
 11. Ponoć jest jarząca jeśli chodzi o psyche.Jeszcze jedno-w tej wiosce mieszkałam jako dziecko
 12. Nie wiem jak z jedzeniem.Ale-skoro mam tam być bez przerwy to może w jakiś sposób będę sie stołować
 13. Babcia jest sprawna.Czasem tylko ponoć potrzebuje pomocy.Nie gotuje i nie sprząta bo za słaba ale myje się sama i kanapki sama robi też.
×