Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

melaniee123

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez melaniee123

 1. Hej Dziewczyny! Postanowiłam tu napisać, ponieważ obawiam się, że mogę być w niechcianej ciąży. Otóż, zrobiłam dziś pierwszy test ciążowy. Jestem 3 dni przed spodziewaną miesiączką i jest to pierwszy dzień, w którym producent zapewnia prawdziwość testu. Zdaję sobie sprawę z tego, że powinnam test wykonać rano, z pierwszego moczu, dlatego zamierzam test powtórzyć. Przechodząc do rzeczy... chciałabym żebyście mi pomogły zinterpretować wynik testu. Zdjęcia bardzo dobrze oddają rzeczywisty obraz testu. Czy któraś z Was dostrzega drugą kreskę? Ja jej nie widzę, ale może któraś z Was ma większe doświadczenie i jakimś cudem czegoś się dopatrzy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. http://www.ifotos.pl/zobacz/152713172_eprnwer.jpg
 2. melaniee123

  test ciążowy

  Wieeeeem! Wybaczcie mi tee nieprzyjemne widoki. Okropnie sie wszystkim stresuje iii to na tym tle tak zle sie dzieje... Przepraszam!
 3. melaniee123

  test ciążowy

  Taaak, wiem, na pewno powtórzę test. Jest to jednak mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek, aaa wiem, że wówczas może być bardzo różnie z terminem pojawienia się @. Zrobiłam go dziś, ponieważ tak jak napisał producent przy nieregularnych @ należy ustalić swój cykl jako 28 dniowy i już 3 dni przed tym 28 dniem właśnie można zrobić test.
 4. melaniee123

  test ciążowy

  Za kilka dni?! :D Test jest nieważny po upływie 30 minut :) Jestem po prostu ekstremalnie zestresowana i szukam wsparcia. Dziękuję Wam wszystkim bardzo!
 5. melaniee123

  test ciążowy

  W takim razie - ZRÓWKO! :P
 6. melaniee123

  test ciążowy

  Kolejne zdjęcie: http://s6.ifotos.pl/img/160436572_eprnwee.jpg
×