Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jubelka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Nie mow hop dopoki nie przeskoczysz:) Niejeden zwiazek wydawal sie super:)
 2. I widzisz.Nie ma Was.Jestes ty i maz.Taa ,ty swoje zrobilas......Moze jednak trzeba bylo wyjsc za maz za kogos bez zobowazan?
 3. Mężczyzna ,który dla nowego obietyu rezygnuje z kontaktów z tak zwn \"byłam \"dzieckiem \"jesst zerem .
 4. Opowiadamy własne historie .Stąd takie emocje .Bo jak masz odpowiedzieć dzieku ,dlaczego tatuś juz mnie ni kocha ,To wybaczcie ,ale w dupie mam wasze tłumaczenie ,że musicie być na pierwszym miejscu !Wiem juz raz dostałam zarzut ,że mam dorosłe dziecko .Tylko ,która z Was powie mi ,że dorosłe dziecko nie przeżywa odrzucenia .Bo nowa laska Ojca ,znaczy więcej niz przez telefon żłożone życzenia urodzinowe ,(emaile też istnieją ). Wpisujcie się Panie tak bardzo ważne !!!
 5. niektórych google jednak bolą Masz jeden link http://www.forum.prawnikow.pl/
 6. ike , zupełnie abstrachując od Twojej inteligencji :)Takową posiadasz . W tym temacie bijesz tylko piane :) Nie wiesz z autopsji ,kiedy dzieci chca uczestniczyć w życiu dorosłych . Nie wiesz nawet kiedy dzieci dorastaja do własnych decyzji .zupełnie niemanipulowane . Z moich doświadczen ,bardziej zasadnicza byłam w wieku 15-20 lat ,bardziej rozsądna niż teraz ,40-50 :)
 7. Ale widzisz to nie wina byłej ,tylko faceta .Tak samo jak nie Twoja .Tylko i wyłącznie jego ,bo nie potrafił ,nie potrafi sprostać i staremu i nowemu .I wybacz ale ja mojemu wystawiionemu za drzwi musiam tłumaczyc że nie jesteśmy juz Rodziną .Bo będąc w nowym związku ,odcinając się na długie miesiące od \"pierwszej rodziny \"nagle zapragnął wrócić i ustawiać nas po swojemu .Bo ja naprawdę do next nie mam nic .Co nie znaczy ,że ją rozgrzeszam .Bo wiedziała ,że wchodzi w zależności .Wiedziała że ma zone i dziecko dorosłe ,wiedziała jaki jest mój status finansowy .Nie przeszkasdzało jej ,że mój jeszcze mąż bierze odemnie pieniadze na ich wspólne mieszkanie . I nie ma dla mnie w takim momencie tłumaczenia zakochała się :)Serce sercem ,a rozum rozumem .A uczciwość ,uczciwoscią .
 8. Ewa tu na forum nalezy jednak zaznaczać sarkazm ,ironię .( nie raz ironicznie pisze a rzucają się jakbym naprawdę tak myślała )Każda z Nas ma inne poczucie humoru .Co dla jednych staje sie oczywiste ,dla innych takie nie jest .W realu zreszta ,też tak działa :) I tak tylko poza konkursem (ironia )ża złe relacje pomiędzy nex a ex w wiekszości przypadków jednak sprawca/czyni odpowiada .Nie umiejąc jasno określić zasad .I dla spokoju własnego pozwalając "za łby babom się brać "
 9. Kindzia no tak :)W oozycji jesteśmy (nadal będe cie przekonywać żebyś dała jeszcze jedną szannse dzieciakom :))Ale tym razem co racja to racja .Piszemy pod własnymi nickami i jakie by nie były nasze podlądy są one widoczne ,nawet na innych topikach :)
 10. Pisałam juz ,ja mam dorosłe dziecko :)I ja sobie na czarno pisze odsyłam pomaraczki do innych topików .Tam też jestem jubelką .Nie muszę wyrywać słów z kontekstu :) Ani dowaartościowywać się pisaniem jaka to inaczej mysląca jest ...........:)Chcesz napisać pisz pod pod własnym nickiem i argumentuj może .Inwektywy ja też znam .Tylko po co je używać ?Jeżeli zabraknie mi argumentów milczeć będę Ty widocznie nie umiesz inaczej pomaraczko ,jak napisać taka i taka jesteś :)A na pytanie dlaczego? ,odpowiesz, bo tak :)
 11. Nowa ,cały czas ostatni ironizuje tutaj .Dlatego ,że wiem ,nie przekonanam ,że naprawdę mozna sobie ułożyćżycie tak ,żeby nikogo nie krzywdzić .Zwłaszcza dzieci .I to tylko od nas dorosłych zależy .Ex i next mogą się dogadać ,pod jednym warunkiem .To mężczyzna wyznacza płaszczyzne porozumienia .Ok nie wyszło mu z byłą ,ale z następną może być dobrze .Napewno nie będzie dobrze jak taką next ,targają niezdrowe emocje związane z dziećmi partnera .A dziewczyny nie potrafią tego zrozumieć .Kiedyś taki men wyciagnie to jako bron przeciwko nim .Usłyszą ,bo ty nigdy nie akceptowałaś moich dzieci .To będzie pierwszy argument ,jeżeli związek będzie przechodził kryzys . Ech szkoda pisać ,i tak powiedzą ,że ja była zdradzona ,pełna jadu .A kto inaczej napisze to też powiedzą że to podszyw i tez pisze była :(
 12. zrobiłam miało być ,a reszty nie chce mi się poprawiać .(za literówki niech się admini wstydzą ,bo tyle lat mineło a nie potrafią opcji poprawiania wprowadzić ) A mój tekst był skierowany do pani niewierzącej .Podobno już był taki jeden ,chyba Tomasz miał na imię :)
 13. Literka mi uciekła i zrobołam się pomaraczowa .:)Do kobiety? wyżej mało wiesz i naprawdę mało słyszałaś .Naprawdę istnieją ludzie ,którzy potrafią się porozumieć .Nie wierzysz ?To tylko świadczy o tobie .Ty nie potrafiłabyś tak rozstać się .To nie jest nawet zarzut ,widocznie taki masz charakter .Tylko pomyśl ,ty nie wyobrżasz sobie noo?A ludzie to poprostu robia .Rostają się ,nie obrzucając się inwektywami ,nie utrudniając sobie życia .W ciasnych rozumach tylko jest to niewykonalne .
×