Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

w planie mam łykanie

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. 14 dni to ciąża. Czemu nie zrobiłaś jeszcze testu? Przy 14 dniowym opóźnieniu wyjdzie w 100% wiarygodny.
 2. w planie mam łykanie

  moze mi ktos wytlumacz ? chodzi o EURO!

  a my bendziemy chuść :D
 3. w planie mam łykanie

  Jest tu ktoś ze Śląska?

  a z daleka?
 4. w planie mam łykanie

  Jest tu ktoś ze Śląska?

  jasne że są fajni.Samotna w tłumie a co cię przywiało na śląsk?
 5. w planie mam łykanie

  Jest tu ktoś ze Śląska?

  witam ślązaków :)
 6. w planie mam łykanie

  pieniądze w małżeństwie

  dokładnie u mnie też jest wspólny. Nigdy nie myślimy anie nie rozmawiamy w ten sposób że z mojej wypłaty to i tamto za z twojej to i tamto. Mamy łączną kwotę i ta kwotą rządzimy bez podziału na moje i twoje.
 7. w planie mam łykanie

  Małżeństwo mi się wali...

  wydaje mi się że jakby miał kogoś to nie miałabym dostępu w każdej chwili kiedy chce do jego telefonów, poczty, gg i wszelkich innych rzeczy. Pracę ma taka jaką ma i w domu jest co do sekundy dosłownie. Naprawdę nigdzie nie wychodzi. Ani z kolegami ani sam. Wiem że jeszcze nic nie zrobił ani nie próbował. Ale to go nie tłumaczy.
 8. w planie mam łykanie

  Małżeństwo mi się wali...

  Tyle razy próbowałam rozmawiać, mówiłamco ja o tym sądze ale on ma na wszystko odpowiedź. Wszystko wie, wszystko powinno być tak jak on chce. A co z dzieckiem?Przecież to ukochany tatuś.
 9. w planie mam łykanie

  Małżeństwo mi się wali...

  w pracownik Biura Obsługi Studenta.Nie, na pewno nie ma kochanki. Znam każdą sekundę z jego dnia. Powtarza że powinnam dziękować że jeszcze mnie nie zdradził, ale jak się nie zmienie to mnie zdradzi. że nie chce mnie zdradzić ale nie daje mu wyboru.Dokładnie jest tak jak pisze slkdjnvlkdjfvda. Ja już momenatmi wierzę że jestem taka bezndziejna, że rzeczywiście wszystko robię źle.
 10. w planie mam łykanie

  Małżeństwo mi się wali...

  Ja pracuję w biurze. A dlaczego pytasz?
 11. w planie mam łykanie

  Małżeństwo mi się wali...

  dzięki:) boję sie... boję się że będę miała pretensje sama do siebie że nie zrobiłam wszystkiego co mogłam zrobić. Wszystko jest zawsze moją winą.On nie widzi w sobie żadnej winy, ba! on robi wszystko ok tpo ja wszystko psuje i wszystkiemu co złe jestm winna,
 12. w planie mam łykanie

  Małżeństwo mi się wali...

  taka mam właśnie ochotę, powiedzieć mu żeby sobie szukał jak tak bardzo chce. On to też z takich że jak się ju zacznie grunt pod nogami palić to będzie prosił o wybaczenie. Tylko to jest strasznie trudna decyzja. Przewrócenie całego życia do góry nogami.
 13. w planie mam łykanie

  Małżeństwo mi się wali...

  właśnie on sobie tak o sobie myśli że kolejka już ustawiła, w niej same pracowite mądre panny z figura modelki. On w ogóle za dużo sobie o sobie myśli. Potrafi przyjśc z pracy i wptarując się w lustro pyta czy jest nprzystojny, bo jemu się wydaję że bardzo. Bo jakaś 16 sie na niego popatrzyła a on już sobie myśli nie wiadomo co.
 14. w planie mam łykanie

  Małżeństwo mi się wali...

  Narazie nikogo nie ma. Tego jestem pewna. To wszystko to jest w ogóle długa historia.Bardzo długa. Wkurza mnie że on nawert nie chce porozmawiać, nie ma odwagi, jest odwaga się kończy na napisaniu sms\'a że lepiej jak on sobie poszuka innej, nasz związek zakończymy bo jego cierpliwośc się skończyła. Kiedy piszę mu że ja nie będę pisać sms\'ów na takie tematy tylko chce porozmaiwać w domu jak wrócę z pracy to mi odpisuje że jak będzie miłą humor to może pogadamy. Jego wszystko boli. Boli go że on chodzi do pracy codziennie a ja tylko 2 razy w tygodniu i non stop się dopytuje kiedy poszukam jakiejś dodatkowej pracy.Kiedy mówię że nie chce dodatkowej, bop jedną już mam i nie zarabiam śmiesznych groszy to on już całą litanię swoich stałych gadek, że nic się nie staram żebyśmy mieli więcej, że za dużo siedzę w domu.Wszystko mu przeszkadza.
 15. w planie mam łykanie

  Małżeństwo mi się wali...

  Zawsze tylko o tej innej. On sobie znajdzie inną. On sobie poszuka innej. Nie że trzeba ratować małżeństwo, że dziecko na to patrzy tylko zawsze każda rozmowa zaczyna się że on sobie poszuka innej, lepszej etc.
×