Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

nikita1971

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. nikita1971

  DO WSZYSTKICH KOBIET

  a ja iem że jest ci cięzko miałam podobnie tzn nie tak samo ale podobnie też uciekłam z własnego rodzinnego domuwłaśnie za taka psychiczną tyranię i w ieku lat chyba 21 poszłam sobie do faceta on mi zycie uratował bo pewnie skończyła bym jak ty przerazona i bez radna a tak mam tak jak mam .oczywiście odeszłam od tamtego co prawda nie był ideałem pił i bił ale był miałam wsparcie na poczatek . usamodzielniłam się i poszłam do biblioteki pwypo zyczć książki z psychologi o temtyce która moglaby mi pomóc .al że na tym nie bardzo się znam i wszystkie przypadki były podobne więc dałam sobie spokój i zaczełam liczyć tylko na siebie dlatego mam cudownego mężą , dzieci piękny duzy dom samochód i prace i tylko dlatego że podeszłam swego czasu z egoizmem na świat i tobie też radzę .... TO CO BYŁO A NIE JEST NIE PISZE SIĘ W REJESTR.... a swoja drogą jego miłośc jest lekko toksyczna i uzależniająca czyż nie ???
 2. no ale tu chyba jest mowa o dwóch dniach , a nie sześci ??????
 3. A JA CHĘTNIE PROSZĘ O KONTAKT MEJLOWY liliowiec7171@o2.pl a inni niech zajmą się sobą.
 4. rany i ja tej firmie mam dać dom do sprzątnia jak poprawnie pisać nie umie ...ZGROZA
 5. a ja się urodziłam 9 grudnia i nikt o tym nie pamięta ale jestem zadowolona bo wszędzie mówię że mająmi rok odjąć bo ja z grudnia jestem u mnie w rodzinie jeszcze 3 dzieci jest z grudnia Dawid,Jakub,Hubert rany ale wydatków a i jeszcze pra babcia hihi. pozdrawiam fanów grudnia.
 6. jeszcze jedno wożenie prania do pralni to ok. i tu rozwieszanie, aż trzech to kto to pierze no chyba ,że pani wcześniej sama bo jakoś to wszystko tak bardzo wyliczone że zgłupiałam
 7. SĄDZĘ ŻE JAKIEŚ 20 ZŁ NA GODZINĘ , ALE NIE WIEM CO Z TYM TRAWNIKIEM JAKI ON JEST DUŻY . A TY MASTKA SPADAJ LENIU.
 8. Pilnię poszukuje domów do sprzątania, gabinetów ,biur z okolic Poznania,Pleszewa,Jarocina ,Środy wielkopolskiej, śremu itp. posiadam samochód, świetne referencje ,zapał do pracy , siłę jestem osobą dokładną, szybką( lata praktyki) jeżeli jesteś zainteresowana (y) tą ofertą proszę o kontakt mejlowy liliowiec7171@o2.pl
 9. JA SZUKAM NA obrzeżach POZNANIA od strony ŚRODY WLKP. POZDRAWIAM I GORĄCO ZAPRASZAM POTENCJALNE KLIENTKI KTO PYTA NIE BŁĄDZI .... POSIADAM REFERENCJE.
 10. poszukuję pilnie pracy jako pomoc w domu , sprzątanie , mycie okien mam własny samochód więc dojazd nie sprawia kłopotu okolice poznania ,środy wielkopolskiej, śremu itp nie koniecznie dom mile widziane biura, przychodnie , prywatne gabinety itp.ZAPRASZAM !!!
×