witam! :)
czy wiecie może, co może być powodem gwałtownych skoków ciśnienia? zawsze byłam niskociśnieniowcem; lekarze żartowali zawsze przy ogólnych badaniach, że się dziwią, że żyję mając takie niskie ciśnienie. od 2 tyg jednak coś się zmieniło. rano jak mierzę ciśnienie - jest ok. na wieczór mam tak gwałtowny wzrost, że sama się boję. na dodatek do tego dochodzi silny bol tyłu głowy, ciemności przed oczami i zawirowania w głowie :( co mam zrobić? ekg wyjaśni te przemiany?