Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

asia_zet

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Studentka ( z doświadczeniem ) posprząta mieszkanie /dom . Mieszkam w Śródmieściu,ale często dojeżdżam w inne części Wrocławia, nie stanowi to problemu. mejl - kafeterie@gmail.com stawka, zazwyczaj 1zl/m kwadratowy. Często ustalany też bezpośrednio po sprzątaniu, gdy nie jest to standardowe ogarnianie mieszkania:)
 2. inne dorywcze prace typu robienie zakupów, pomaganie przy odrabianiu lekcji ( studia humanistyczne na Uniwersytecie Wrocławskim )odbieranie ze szkoły ,przedszkola , również poszukiwane.
 3. Studentka ostatniego roku posprząta dom/ mieszkanie/ biuro ( zajmuję się tym dłuższego czasu ) dla zapracowanych: wyjdę z psem, zaopiekuję się podczas nieobecności właściciela. stawki :sprzątanie 1zl/ metr kwadratowy spacery z psem - zazwyczaj było to 10 zl za porządny spacer :) pozdrawiam pisać proszę na kafeterie@gmail.com ps.mieszkam na Krzykach,ale dojazd ( w granicach rozsądku:) ) nie będzie problemem.
 4. studentka ostatniego roku posprząta mieszkanie lub dom,doświadczenie około póltora roku,stawka zazwyczaj 1zl za metr kwadratowy. mieszkam na krzykach,ale dojazd (w granicach rozsądku:) ) nie stanowi problemu. pozdrawiam pisać proszę na mejl kafeterie@gmail.com
 5. Studentka 5tego roku Kulturoznawstwa posprząta dom/mieszkanie/biuro pisać proszę na kafeterie@gmail.com sprzątałam już mieszkania,domy wielorodzinne ( domy studenckie w Anglii ),domy,biuro. pozdrawiam
 6. studentka (dorabiająca sprzątaniem od roku) posprząta mieszkanie,dom.proszę pisać na mejl kafeterie@gmail.com stawka (zazwyczaj) 1zl za metr kwadratowy.
 7. Doświadczona studentka posprząta mieszkanie. Kontakt na kafeterie@gmail.com
 8. studentka,posiadająca doświadczenie w sprzątaniu, posprząta mieszkanie/dom stawka 1zl/m
×