Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

niktamozektos

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. albo masz wzdecia i zaparcia ------> czyż nie masz ignora na mnie ?
 2. Napisz mu emaila, że nie dostałaś jeszcze przelewu i jeśli nie dostaniesz będziesz musiała dać negatywną opinię. Jak nie dostaniesz to możesz posłuchać rad i pójść na policję.
 3. Zabawne mam sie domyślać co kto miał na myśli, nie rozśmieszaj mnie.
 4. Ładnie tak przeklinać? Nie wiecie, ze to świadczy o waszej kulturze osobistej :)
 5. Bardzo ciekawa teoria, tylko po co pisał ten przecinek, przecież nie było żadnych "z" ani "a" :)
 6. Tylko widzisz kolega napisał znak zapytania na końcu zdania i tutaj tkwi szkopuł. :)
 7. Napisałeś "Kto tu się ośmiesza, ignorantko?" Jak wiesz przecinek rozdziela zdanie. Słowo ignorantka użyłeś po przecinku czyli można wywnioskować następując rzecz ; stwierdzasz KTO TU SIĘ OŚMIESZA , a po przecinku zadajesz pytanie IGNORANTKO ?
 8. Autorka nie podała przyczyny odmowy, więc możemy tylko domniemać. Prawdopodobnie konto należy do księgarni, myślę, ze to jest zwykłe nieporozumienie.
 9. Raczej powinno być Ignorancie i kto tu się ośmiesza ? Nie zrozumiałeś, zdanie było z lekką ironią :) Prawa i procedury...cóż znam je, aż za dobrze. Napisałam wcześniej, że nie popieram składania broni przy sumach powyżej stu złotych, wypowiadam się o p konkretnym przypadku czyli o 10 złotych .
 10. Poprawna polszczyzna to nie tylko ortografia, ale i gramatyka. :)
 11. Raczej powinno być Ignorancie i kto tu się ośmiesza ?:)
 12. Sprawa była zgłoszona na policję przez wszystkich poszkodowanych. Policja nie miała wystarczających dowodów, zeby sprawę przekazać prokuraturze Mam nadzieję,że wiesz na jakiej zasadzie to się odbywa i nie będę musiała tłumaczyć.
 13. Piszesz " ignorantko ? " pytasz się mnie czy jestem ignorantką , niestety nie całkiem rozumiem twoje pytanie :)
 14. A czy warto ciągać się po sądach o 10 zł? Zdziwisz się bo znam wiele przypadków oszust i nie z gazet, sama zostałam oszukana na allegro na kwotę 400 zł Sprzedawca oszukał łącznie na ok 3 tyś złotych, sprawa nawet nie doszła do prokuratury Nie udowodniono tej osobie oszustwa. Wiesz to zazwyczaj są "popisówki" te wyroki za przysłowiowe grosze.
×