Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konsumentka

zakupy na www

Polecane posty

Gość konsumentka

Czy znacie jakieś adresy fajnych stron na których można kupić coś oryginalnego, niepowtarzalnego? Niedawno trafiłam na stronkę www.wylegarnia.com, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsumentka
czy naprawdę nie robicie zakupów przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsumentka
dodam jeszcze jedną ciekawą stronę : www.butik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odważyłabym się kupić ciuchów,torebek czy kosmetyków na allegro ani w internecie. poroniony pomysł kupywać coś czemu nie można sie przyjrzeć ani dotknąć. kwestia gustu i upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odważyłabym się kupić ciuchów,torebek czy kosmetyków na allegro ani w internecie. poroniony pomysł kupywać coś czemu nie można sie przyjrzeć ani dotknąć. kwestia gustu i upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsumentka
czasem łatwiej znaleźć jakieś "cudeńko" w necie niż w sklepie, zwłaszcza gdzy się nie mieeszka w zadnej metropolii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P O P IE R AM
Dla wioskowych dziewczyn tylko zakupy w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsumentka
skoro tak sadzisz... Szkoda,że nikt nie ma ochoty podawać zadnuch ciekawych adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry
no to hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harry100
czesc konsumentka :) zajrzyj topik wyżej o ciuchach z paryża :) poruszyło to rzesze osob na forum :)) hehehe , zajrzyj na moje aukcje :) moze znajdziesz cos milego dla siebie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsumentka
już zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsumentka
już zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------------------------
Mari Mar - nie zgadzam sie! Internet to wspaniale miejsce na zakupy - otwarte 24 godziny na dobe, oferujace atrakcyjniejsze ceny, nieudany zakup mozna odeslac z powrotem (w wiekszosci szanujacych sie sklepow internetowych)....znacznie wiekszy wybor wszelakich dobr. Mieszkam w duzym miescie , ale 50% zakupow robie droga internetowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna konsumentka
--------------------------------- mozesz sie podzielić gdzie robisz te zakupy z ktorych jesteś tak zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna konsumentka
--------------------------------- mozesz sie podzielić gdzie robisz te zakupy z ktorych jesteś tak zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna konsumentka
--------------------------------- mozesz sie podzielić gdzie robisz te zakupy z ktorych jesteś tak zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaTess
Znalazłam stronę z ciuchami firmy Quiosque i strasznie mi się spodobała kurtka ze sztruksu.Mieszkam w małym mieście ,więc żeby mieć coś innego do ubrania muszę jechać 40km.Jak się pracuje , to nie jest takie proste.Tak więc poważnie się zastanawiam nad zakupami w internecie.Kiedyś zamawiałam fajne ciuchy z katalogu 3Suisse, ale niestety już go nie ma.Może któraś zamawiała coś z ich kolekcji i może się podzielić doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_a_l_a
Właśnie zrobiłam poraz kolejny zakupy w sklepie www.dlakobiety.com.pl Mają suuuuuper bieliznę. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsumentka kolejna
wydaje mi sie ze w zakupach przez internet nie chodzi tylko o to czy ktoś jest z małego miasta czy z metropolii, ale często w internecie można znaleźć ciekawe, niepowtarzalne egzemplarze, których nie znajdziemy w zwykłym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... \'a ja sie wcale nie chwale, lecz po prostu, niestety mam talent\' jestem mloda projektantka, szyjaca wlasnorecznie zarowno torebki jak i ubrania. jeszcze troche i podam linka do mojej strony i wtedy nie bedziecie, moje panie, mialy juz problemu gdzie kupowac a gdzie nie. wszystko pod jednym, adresem. ale to dopiero za kilka tygodni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... \'a ja sie wcale nie chwale, lecz po prostu, niestety mam talent\' jestem mloda projektantka, szyjaca wlasnorecznie zarowno torebki jak i ubrania. jeszcze troche i podam linka do mojej strony i wtedy nie bedziecie, moje panie, mialy juz problemu gdzie kupowac a gdzie nie. wszystko pod jednym, adresem. ale to dopiero za kilka tygodni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzer
Podrzuccie jakies fajne stronki gdzie mozna zrobic zakupy (ciuszkow naturalnie) przez neta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość williama
Ja też kocham kupować przez internet.. oprócz wylęgarni polecam decobazaar.com tylko, że chyba mają jakąś awarie na stronie, bo nie nie mogę się zarejestrować.. Będę próbować:) Na allegro kupiłam sobie co dopiero dwie firmowe bluzeczki: z Zary i H&M, za każdą zapłaciłam 30zł(z kosztami przesyłki:)) Lubię też zajrzeć camdentown.pl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie - bardzo dobry temat. Sama od kliku dni siedzę i szukam w Internecie prezentów świątecznych. Na razie jeszcze na nic się nie zdecydowałam, ale jest kilka stron, którę kuszą szczególnie: www.wylegarnia.pl www.pakamera.pl www.decobazaar.pl www.camomille.pl www.redmachine.pl www.fabrykaform.pl Jak na razie kupowałam tylko na aukchach na allegro i w 100% jestem zadowolona. Korzystałam też z zakupów tutaj: www.koraliki.pl www.qnszt.pl Srawdzone także przez koleżanki - polecam :) Uważam, że zakupy przez Internet są wygodniejsze. Nie muszę znosić tłoku, ścisku, kolejek, no i co najważniejsze jest otwarte 24h :) Czasem tylko żałuję, że zdjęcia są tak słabo pomyślane, bo np pokazują daną rzecz tylko w jednym ujęciu. Mnie najczęściej brak zdjęcia pkazującego wnętrze torebki, jej drugą stronę, bok itp. Poza tym fajnie byłoby móc sobie zamówić daną rzecz wa własnego projektu. Taką możliwość najczęściej oferują klientkom producenci kolczyków \'hand-made\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaliS
Ja korzystam z porównywarki http://www.skapiec.pl/, a zakupy oprócz merlina robie na www.intymnie.com (piękana bielizna) i www.domZdrowie.pl (dużo leków i kosmetyków ma już opisy i można poczytać w spokoju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_m
Super rzeczy sa na www.ceneo.pl . Rózne kategorie i co najwazniejsze porównasz ceny i poznasz opinie użytkowników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×