Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

say-my-name

Gdzie RODZIĆ PO LUDZKU!

Polecane posty

Mam propozycję dla pań , które są mamusiami- wystawmy ocenę szpitalom w których rodziłyśmy - aby przyszłe matki miały możliwość dokonać wyboru. Pomóżmy uzupełnić też bazę na stronie www.rodzicpoludzku.pl Swoje pierwsze dziecko rodziłam we Wrocławiu ,w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, na Kamieńskiego . To był jak dla mnie trafny wybór- położna bardzo miła (nie opłacona- obok rodziła kobieta która miała opłaconą i nie zauważyłam róźnicy w traktowaniu), poród rodzinny -płaciliśmy wtedy 100zł, odwiedziny bez problemów . Ten szpital poleciły mi moje koleżanki z pracy, a wtedy mieszkałm na przeciwko Szpitala Klinicznego na Dyrekcyjnej ,który mi kolezanki odradzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYlko TU
TYlko w Sulechowie, woj. lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łomża
woj podlaskie nikomu nie dajesz w lape a super sie toba zajmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 tydzień
Nie znalazła, na tej stronce opinii o szp[italu na solcu w warszawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w Polsce
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie kobietki
to sie przyda wszystkim. ja nie mam jeszcze dzieci, a juz mnie ten temat bardzo interesuje. czyzby w malych miejscowosciach rodzilo sie lepiej niz w duzych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie
w PSK Bialystok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrola
polecam Żelazną w wie. położne miłe o wszystkim informują w trakcie porodu i podczea pobytu w szpitalu. poza tym można poprosić o ochronę krocza -- co wg mnie jest dosyć istotne (bo po co mamy być cięte gdy nie ma potrzeby!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
polecam szpital na Madalińskiego w Warszawie. Dobra opieka i ludzkie traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Madalińskiego ludzkie
traktowanie???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasse
szpital na Madalińskiego z tego co wiem ma jedna z najgorszych opinii - tak jak Solec np. Moja koleżanka uciekła w szlafroku ze szpitala po porodzie - takie tam było ludzkie traktowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta straszna opinia
szpitala na Madalińskiego przylgnęła do niego dobrych parę lat temu. Odkąd zmieniła się w nim dyrekcja, zmieniły sie też warunki. Mam sporo koleżanek i znajomych, które się w nim leczyły, bądź rodziły i zawsze wyrażały się o nim w samych superlatywach. Jedna z nich jest właśnie w drugiej ciąży i planuje poród tylko w tym szpitalu. A Karowa niech się schowa - duszno i gorąco, a i personel sprawia wrażenie dawno niewietrzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy zmieniła się ta dyrekcja
? moja szwagierka rodziła na Madalińskiego 2 lata temu i wspomina ten szpital koszmarnie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×