Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika1

czerwona herbata

Polecane posty

Gość monika1

wiec mam pytanie czy ktos z was pił kiedys czerwona herba te bo ja słuszałamm ze ona jest bardzo dobra n a odcudzanie w 1 miesiac od 3 do 10 kg mozna schudnac przy normalnej diecie pijac 2 dziennie ,ale czy jest ktos kto pił taka cherba te i moze potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jako kobieta
działa, ale ja np. mam po niej zgagę. trzeba pić jej bardzo dużo dizennie, ile dasz radę. nikt się nie odzywa, bo widać tylko środki po 100zł za tydzień kuracji mają prestiż... o apedixie czy morozniku, cambrige czy chitosanie wszędzie przeczytasz, bo są drogie. marketingowcy działąją też na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaaaaaaa
a ja ja pije juz 2 miesiące, i efektów brak!!! bede piłą ja dalej bo lubie jej smak, ale efektów ochudzania nie wiedze ;(( :(( nie mam nadwagi, ale chciałabym zgubic około 4-5 kg . Podobno jest tak ze u osób otyłych lub z duza nadwagą ta herbata działa szybciej i efekty mozna zaobserwowac juz po miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez efektów brak, a piję ją już regularnie ze 3 m-e, z tym że 1 dziennie, bo po większej ilości jest mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję czerwoną herbatę rególarnie i chudnę ale jest to efekt diety, sama herbata pomaga wtedy kiedy jem za dużo - poprstu nie tyję, ale też nie chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Piję czerwoną herbatkę z cytryną firmy Bio - Active, i faktycznie jak się ją pije przez cały dzień są efekty...ale przy zastosowaniu jakiejś dietki rezultaty są lepsze.. Polecam też herbatę zieloną, szczególnie przed okresem, bo ma działanie moczopędne i nie zbiera się wtedy aż tyle wody...poza tym jest dobra na trawienie jak się za dużo zje... pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak jest
Można ją pić przy kuracji hormonalnej?? Nie zmniejsza skuteczności tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję czerwon herbatę od jakiś 2 tygodni i niestety jak narazie efektów brak:( Też mam firmy BioActive o aromacie Earl Grey liściastą. W smaku może być, kwestia przyzwyczajenia, tylko nie czuję się po niej najlepiej. Mam jeszcze puerth z herbaciarni i chyba się na nią przerzucę, może ta będzie działała silniej. Nie wiedziałam ile razy dziennie należało ją pić, bo nie było o tym nic w ulotce, więc piłam rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysciara
a ja pije 1 raz dziennie zawsze wieczorem Figure 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wie
Puszysciara w takim razie współczuje twoim jelitom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem czerwona herbata działa, ale trzeba jej wypić naprawdę sporo. W jakiejś książce znalazłam nawet zalecenie żeby około trzech litrów dziennie. :) A jeśli chodzi o jej smak, który nie każdemu odpowiada to polecam tabletki z czerwonej herbaty, nie są takie drogie, ale trzeba je popijać dużą ilością wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysciara
dlaczego????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 LITRY DZIENNIE???? Przecież tyle to nawet w siebie zwykłej wody nie wleję:0. A nie orientujecie się czy nie można zamist takich kosmicznych lilości poprostu naparzarzyć sobie mocniejszej herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije czerwona herbate juz od dwoch lat, wczesniej pilam jej ok litre dziennie bo chyba taka ilosc zalecaja producencji zeby byly efekty, ale ja tych efektow nie widzialam, no tyle tylko ze nie tylam. Ale moze faktycznie dlatego ze wage mam w normie. Teraz piję jej mnie, bardziej przerzucilam sie na zielona herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutrja
Ja pije juz strasznie dlugo i zanim zaczelam sie odchudzaac to nic mi nie pomagala w spadku wagi, dopiero jak zaczelam prawdziwa diete to schudlam, wiec mysle ze to kestia sugestii, ze pomaga albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B_asienka
Ja pije ja codziennie około 4 szklanek dziennie i stosuje swoja diete która sama sobie wymysliłam mialam duza nadwage ale dzieki diecie i tej herbatce przez półtora miesiaca schudłam 10 kg :) sama nie moge w to uwierzyc !!! ale jezeli chodzi o ruch to w-f w szkole duzo ruchu w codziennych obowiazkach no i raz w tygodniu areobik i juz !!! tak więc polecam goraco ta herbatke (Pu Erh czerwona) i mała dietka a uwierzycie że cuda sie zdazają :) ja dalej sie odchudzam pa i pozdrawiam POWODZONKA TRZYMAM KCIUKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona...
A ja schudłam powyżej 15 kg , ale czerwoną herbatę stosowałam jako wspomagacz, nadal stosuję ( już powyżej 2 lat )...herbata + dieta + ruch i efekty stają się widoczne... Ona, moim zdaniem, raczej sama nie pomoże w utracie kg, co najwyżej nie pozwoli przytyć, oczyści organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felina21
ja stosuje ja 2 tydzien + dieta i ruch.Schudłam 5.5 kg ,Ale jak narazie niewiem czy to jej zasługa.Napewno jakies własciwosci wspomagaajace ma.Pije ja tyle ile daje rady.Raz 2 filizaki raz 5 , naprawde róznie.A figury nie polecam na dłuzsza meye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije czerwona herbatke od okolo dwoch lat. Nie zauwazylam efektow odchudzajacych ani likwidujacych cellulit. Ale za to w ogole nie tyje, choc czasem niezle sie objadam i to o poznej porze. Moze to zasluga herbatki, a moze silowni i sporej ilosci spacerow? ;) A pijam ja w ilosci od 2 do 4 kubkow dziennie - lubie jej smak. Wyprobowalam juz kilka firm m.in. Bio-active z cytrynka. Bardzo smaczna - choc to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z tabletkami anty ?? Ja uwielbiam pić czerwoną herbatę:) Tabletki biorę o 14, a herbate piję tak ok 21, 22, ale zazwyczaj ok 3 szklanek, czy może ona obniżać mi skuteczność? I czy zielona też?napiszcie, bo ja jestem początkująca z tabletkami no i zielona troche ;) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mądrala
oj, chyba nie ten topik:) przepraszam dziewczyny 🖐️ ale to fakt ta herbata jest obrzydliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzcie mi prosze co z tymi tabletkami+czerwona herbata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do polaczenia czerwona herbata plus tableki antykonc. to nie znam \"podloza naukowego\", aby jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie czy obniza czy tez nie. Za to ja stosuje owo poloczenie od okolo dwoch lat i jakos jest ok.Chyba (chyba!) nie obniza skutecznosci, przynajmniej u mnie, bo nie jestem jeszcze mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, co do obzerania sie o poznej porze to mialam na mysli wyzerke przed imprezka, aby nie jesc na imprezce roznych kalorycznych smakolykow. A taka przedimprezowa wyzerka czasem jest o... 20 i pozniej :O Czerwona herbata pozwala mi utrzymac wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczyny:) ja tez juz od 2 miesiecy pije regularnie pu-erh!! i lipa straszna!! zadnych efektow nie widac!! pozatym cwicze co namniej 3 razy w tygodniu po 40 minut!!! zero reakcji!! ciekawe dlaczego??pozdrawiam !! ale i tak bede piła dalej to herbate, a smakuje mi bardzo buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_33
hej, ja czytalam ze trzeba ja pic 30 min po posilku. Kiedys mi pomogla uregulowac metabolizm po wielu dietach( np po kapuscianej tylam ,, z powietrza". pilam ja 3 mce po 3-4 dziennie i zgubilam 5 kg bez efektu jo-jo. nie jest to moze oszalamiajacy wynik ale ja bylam zadowolona bo jadlam normalnie tzn wszystkiego po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowy batonik
kiedys bardzo namietnie ja pilam i wierzylam ze dziala, a czy naprawde dzialala hmmm, jadlam normalnie (czasami jakies obzarstwo) ale ani nie chudlam ani nie tylam. musialam w koncu zrezygnowac z picia jej bo zaczynaly mnie dopadac zaparcia i wyszlo ze to dzieki wlasnie pu erh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza czerwona herbata jaką piłam to tej pory to ta z Teekanne :) koniecznie spróbujcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×