Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lk

cilit

Polecane posty

Gość lk

czy cilit bang naprawde jest taki dobry, warto kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może bang jest dobry
ja mam ten zwykły....żadnej reakcji, zero,. baterie jakie były, takie są. wyrzucone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorująca
katastrofa, nie wiem czy go kupić, u mnie w markecie koło domu kosztuje 19.00 zł!!!!!! Ale czy jest dobry???? Tyle kasy wywalić? Najlepszy płyn tego typu był kiedys "Goliat" w takiej samej butelce jak cilit bang tylko białej, no i kosztował 4 zł!!!! :( Niestety już go od dawna nigdzie nie mogę znaleźć, jeśli jest w Waszych sklepach - kupcie i spróbujcie, rdza, kamień - wszystko złazi w minutkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorująca
a i jeśli ktoś go używa, ma do niego dostęp - błagam dajcie znac gdzie to jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahama.
a jakiej firmy był ów Goliat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamień usuniesz
żelem "Izo" - kosztuje kilka złotych. Jak dla mnie zapach trochę nieprzyjemny, ale wietrzysz i po problemie. Nie wszędzie do dostania, poszukaj. Na rdzę nie próbowałem, ale kamień rozpuszcza bezlitośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie warty ten Cilit bang. Owszem bang ale sobie w łeb po wydaniu 20 zł na ten badziew. Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są w sprzedaży produkty z serii \"Tak\". Kupiłam ostatnio taki do usuwania kamienia, kosztował 4 złote a efekt jest naprawdę dobry. Usunął kamien z baterii i szyb w zakamarkach w kabinie. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mama kupiła go ostatnio i bardzo zachwalała, więc chyba jest niezły. Ale nie wiem jak bardzo. Odleję sobie od niej trochę, wypróbuję na swojej całkiem skamieniałej od spodu baterii w umywalce i napiszę jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mama kupiła go ostatnio i bardzo zachwalała, więc chyba jest niezły. Ale nie wiem jak bardzo. Odleję sobie od niej trochę, wypróbuję na swojej całkiem skamieniałej od spodu baterii w umywalce i napiszę jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalam sie skusic na reklame cilit bang. Dziala dokladnie tak samo jak cilit wczesniejszy - czyli wcale. Szkoda pieniedzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahama.
to prawda, cilit nie działa....napiszę do producenta, ciekawa jestem, jak zareaguje i czy w ogóle. swoją droga to draństwo- sprzedawać taki badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie kazdy ckllit jest skutecznh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×