Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna dona

Ostrzeżenie

Polecane posty

Przed a moze o. Po porodzie 2 tyg badz 1 tyg. Do mamy i malenstwa ma obowiazek przyjść położna. Drogie mamy przyszłe .Nie bójcie się zapytać, a jak będzie trzeba to i postawić. Jest bowiem położnej obowiązkiem obejrzeć malca zobaczyć czy wszystko z nim w porządku. Ale i obowiązkiem zobaczenia was po porodzie. Czy malec prawidłowo je . Jeśli macie ranę po porodzie to jej obowiązkiem jest obejrzenie jej i zobaczenie czy wszystko w porządku. Do mnie i mojego maleństwa przyszła panienka ,wyperfumowana ,wymalowana, a na moja prośbę-odpowiedziała „nie będę się dziś brudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam szczęscie, bo przy córce położna była dwa razy: w pierwszym tygodniu po powrocie do domu, i po miesiącu. Przy synku już nie było tak dobrze, bo się przeprowadziłam, a one jeżdzą tylko w rejonie, ale dzwoniła i pytała czy mogę przyjechać lub ją przywieźć - kiedy zapisywałam syna do tej przychodni informowano mnie że tak będzie bo mieszkam za daleko. Co prawda potem zmienili lekarkę i uciekłam stamtąd bo już pediatra był potrzebny bardziej niż położna, ale rzeczywiście trzeba się w przychodni o to upominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam szczęscie, bo przy córce położna była dwa razy: w pierwszym tygodniu po powrocie do domu, i po miesiącu. Przy synku już nie było tak dobrze, bo się przeprowadziłam, a one jeżdzą tylko w rejonie, ale dzwoniła i pytała czy mogę przyjechać lub ją przywieźć - kiedy zapisywałam syna do tej przychodni informowano mnie że tak będzie bo mieszkam za daleko. Co prawda potem zmienili lekarkę i uciekłam stamtąd bo już pediatra był potrzebny bardziej niż położna, ale rzeczywiście trzeba się w przychodni o to upominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandża
Przyznam, ze gdy widzę wrednych przedstawicieli służby zdrowia, tych ludzi, którzy z powołania powinni nam pacjentom pomagac, gdy widze w nich chamstwo, pychę i brak chęci udzielenia pomocy, TO MAM OCHOTĘ WALIĆ W TE BEZMYŚLNE ŁBY UTRZYMYWANE Z PIENIĘDZY PODATNIKÓW i patrzeć się, czy równo puchną. Myślę, że tej babie wsadziłabym do dupy basen i wypieprzyła przez okno, dobrze więc, ze nie na mnie trafiło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. nie bójcie się pytać. pytajcie aż znadziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodziłam niecałe pół roku temu i do mnie żadna położna nie tyle co nie przyszła, co nawet nie zadzwoniła... to nasze pierwsze dziecko i na samym początku było naprawdę ciężko... tym bardziej, że nie możemy liczyć na pomoc naszych własnych rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×