Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość Alnox
Gdzie moge sciągnąc polska wersje the sims 2 i jej dodatki np;( zwierzaki)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniaaaaaaa
jak mam znależći ?? na tym supernowa które to ?? plisss pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiannaNannini
ja mysle laski ze najlepiej z bearshare tam jak sie wpisze the sims 2 to trzeba sciagnac wszytskie 3 plyty ja moge powiedziec jakie to pliczki... sciaga sie troche ale mysle ze warto... jak juz pisalam sciagam po okolo 25 % na dzien... kompa nie wylaczam nawet na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiannaNannini
wszystkie 4 płyty chcialam napisac :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPaulinaXX
prosze o pomoc mam pewien problem instaluje w torrencie The sims 2 Seansons-Reloadet najpierw było ściągasz a teraz jest wysyłanie (tak musi byc)???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka simsów
Ludziska! Przestańcie już z tym ściąganiem z internetu ponieważ na tym trzeba się znać np. ja się nieznam. Nie stać was na choćby jedną z części simsów? The sims 2 kosztuje ok. 50 zł. a dodatki trochę więcej. Ja mam the sims 2 ściągnięte z internet przez kolegę mojego taty a on się na tym zna więc zaoszczędziłam i mam nowy dodatek do simsów!!!!!!!!!!!!!!!!! Na prawdę po co marnować cenny czas kiedy w tej chwili już możecie grać w coś wspaniałego. POLECAM THE SIMS 2 CZTERY PORY ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarusiackxd12
ze strony www.suprnova.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMS 2
CHYBA NIGDY SOBIE TEGO NIE ŚCIĄGNE ; ((((((( pRZERĄBANEEE ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michol13
plis pomocy z jakiej strony pobrać the sims2 moje gg to 10796095

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol55
Ludzie od tak tego sie nie sciagnmie..wy myslicie ze ja dam wam link i juz sie bedziecie mogli sobie pobrac. To trzeba specjalne programy posciagac. A mi sie nie chce wam pisac jakie.!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjo
hm, dziwi mnie to że podajecie gg i prosicie się o linka. całe 33 strony to instrukcje do pobrania simsów, a przynajmniej jakieś 20 %, bo reszta to wasze proszenie. ja pobrałam torrenta i właśnie idzie mi sims 2 bez dodatków, potem dopiero po jakimś czasie pobiorę jaki dodatek, będzie szybciej. mam już 49 %, a pobieram od paru minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciwniczka aresu
Uwaga!!!!!!! Na poprzednich stronach pojawiła się opcja ściągania simsów przez program ARES. NIE POBIERAJCIE GO PONIEWAŻ ZAWIERA WIRUSY. UWAŻAJCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ddddddd
dbbbbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiska
ja sciagnelam sobie z torrentow. instaluje i kaza mi wpisac kod mktory znajduje si ena instrukcji. co mam zrobic? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANNAHLOSTANAA
No NIESTETY WIDZE ZE SOBIE SIMSOW NIE SCIAGNE SICGAM TERAZ Z ARESA EMULE I NICV SICAGA JUZ 3 GOSZINY KIEDYS MI SIE UDALO Z ARESA ALE COS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PECH TO PECH A SIMSY MAM ORGINLANE OD KOLEZNAKI POZYCZONE NIE DZIALAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfika
ej z jakiej strony SKUTECZNIE SCIĄGNIĄĆ THE SIMS 2 ??/BŁAgaMMM POMÓZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga5552
ja weszłam na taką stronke (później podam) i ściągły mi sie sims 2 w zaledwie 10 min. Teraz w nie gram suppeeeerrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga5552
a ta stronka to www.idg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...meg...
Mam pytanko, bo ja już mam the sims 2 i czy dało by się ściągnąć the sims 2 np. cztery pory roku ????, raczej wiem że tak no ale gdzie trzeba zapisać ?????? czy przypadkiem nie w "Downloads" ???? proszę o szybką odpowieć, z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivayla
weszłam na stronkę idg.pl ale tam nie ma simsów 2!! dajcie w końcu dobrą odpowiedz jak pobrać te simsy bo próbowałam już wszystkiego... =/ błagam czekam 4 lata i nawet w nie nie grałam i wyszło już tyle dodatków kocham simsy a nawet w nie grac nie mogę... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfika
kinga5552 dziękujęza stronę udało się zachwilkę będęjąściagać!!;]jupi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfika
ohh nie ,nie da się mozna ściągnąć tylko zapowidzi?? oco tu chodzi ja chcę THE SIMS 2!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvad b
KTORA TO JEST PLYTA DO GRANIA. WSADZAM wszystkie i wyskakuje mi włóż wlaściwą płytę i uruchom ponownie progrma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polajnes
ściągnełam simsy z beareshare nagralam na płytki zainstalowałam i juz chce grac ale jest problem wkładam do cr romu płytę i mi wyskakuje ze nape CD_ROM nie ostal odnaleziony ""wyjmnij i ponownie włóż płytkę CD"" no i wyjmuje i wkładam i nic co się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.p
Nie możesz tej płyty poniewasz firma ea przygotowała na oryginałach specjalne zabezpieczenie dzięki, któremu za każdym razem trzeba wkładać płytę oryginalną. Też miałam takie problemy przy wkładaniu przegranej płyty. Uważam, że wszyscy którzy ściągneli simsy 2 obojętnie z jakich programów mają simsy nagrane idealnie , ale problem jest w otworzeniu płyty. Miałam simsy 2 nagrabe na daemonie przy każdym włączeniu też pojawiał się komunikat. Musiałam na pasku narzędzi kliknąć prawym przyciskiem i wybrać napędy wirtualne. A gra chodziła, z simsami 2 czterema porami roku sobie odpuściłam poszłam do sklepu i musiałam je kupić. No i gram !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaUdusiia
pomóżcie mi prosez jak ściągnąć simsy 2.. bo kombinuje już kilka dobrych dni i nic takiego nerwa zapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda87
ktow ie jaki mam kod wpisac gdy chcę rozpakowac pierwszy plik cyzli the sims part.01 przez Winrar bo wyskauje mi ze musze podac kod do tego pliku??!1!prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelt
http://darkwarez.pl/?ap=342132 to jest strona z pelnymi wersjami gier programów filmów bajek seriali akcesori do komórek.zajeerejstruj sie sciagaj the sims 2 i dodatki za darmo wszystko.Kazdy znajdzie cos dla siebie .Zeby pobierac plikit zeba byc zarejestrowanym.DO wyszukiwarki wpis the sims i tam masz wszystkie simy i dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×